Diskusie v Bratislave

Celý prvý pol rok 2019 prebiehali diskusie v Košiciach. Na podnet od mnohých našich členov aj nečlenov, sme sa rozhodli na druhý pol rok 2019 presunúť diskusie z Košíc do Bratislavy. Veríme, že sa vám diskusie na rôzne témy budú páčiť.

O čo v diskusiách pôjde?

Správcovia a predsedovia spoločenstiev vlastníkov bytov a nebytových priestorov to pri výkone správy bytových domov nemajú jednoduché. Nielenže pri tejto činnosti ide o prácu s ľuďmi, ale za každý krok v prospech vlastníkov bytov a nebytových priestorov musia viesť nadštandardnú zodpovednosť. Musia mať prehľad nielen o aktuálnych právnych predpisoch, ale aj o moderných trendoch v oblasti obnoviteľných zdrojov energie, ekonomiky, obnovy a rekonštrukcie, odpadovom hospodárstve a musia byť zorientovaní aj v mnohých iných oblastiach.

V záujme zvyšovania vzdelanosti správcov a funkcionárov spoločenstva vlastníkov bytov a nebytových priestorov, teda predsedov a členov rady, sme sa rozhodli pokračovať v diskusiách aj v Bratislave. V druhom polroku 2019 v sídle ZLSBD na Štefánikovej 23 v Bratislave sa už teraz môžete tešiť na sériu diskusných fór. Podľa vopred pripraveného harmonogramu sa každý štvrtok v čase od 14:00 do 18:00 budete môcť zúčastniť moderovanej diskusie na konkrétnu tému. Diskusia bude vedená odborníkmi z danej oblasti a odpovedia na všetky otázky, ktoré vás zaujímajú a trápia.

Podmienky účasti

Členovia Združenia pre lepšiu správu bytových domov majú vstup bez poplatku. Pre nečlenov je vstup na diskusné fórum spoplatnené sumou 10 eur na osobu.

Ide však o vstupné na celé fórum, nie na konzultáciu. Účastník teda môže byť prítomný počas celých štyroch hodín za tento malý poplatok. Vzhľadom na obmedzený počet možných účastníkov, je nutné sa na konkrétny dátum diskusie registrovať prostredníctvom registračného formulára. Nájdete ho v detaile každého popisu seminára. Účastník sa považuje za registrovaného až po vykonaní úhrady poplatku, prípadne členského príspevku (neplatí pre členov ZLSBD).

Pre registrovaných účastníkov je pripravené malé občerstvenie.

Informácie o konaní diskusných fór

sídlo ZLSBD
Štefánikova 23
811 05 Bratislava

Tešíme sa na vás každý štvrtok od 14:00 do 18:00, počínajúc 19. septembrom 2019.

Výhody členov ZLSBD na týchto diskusiách

  • bezplatný vstup na každú diskusiu
  • uprednostnenie v prípade registrovania vyššieho počtu účastníkov
  • písacie potreby a poznámkový blok

Mohlo by vás tiež zaujímať

Aká bola konferencia LEPŠIA SPRÁVA 2019 vo Vyhniach

26. 03. 2019 - Mgr. Nina Sovič

V októbri 2018 organizovalo naše Združenie prvé veľké podujatie v Jasnej, ktoré ukázalo, že na to, aby sme dosiahli vysoký stupeň…

Čítať ďalej

Staňte sa našim členom a získajte prístup k viac ako 300 rozhodnutiam SOI

30. 10. 2018 - Ing. Martina Weberová

Všetky rozhodnutia Slovenskej obchodnej inšpekcie  voči správcom bytových domov v počte viac ako 300, máme potriedené, spracované do…

Čítať ďalej
Viac nezobrazovať