Top ponuky od našich partnerov

Dezinfekcia vírusov a umytie fasády ako dve služby v jednom pre členov ZLSBD

Čistenie fasád bytových domov

Naše služby sú určené bytovým družstvám, správcom v spoločenstvám vlastníkov bytových domov. Špecializujeme sa na čistenie a renováciu fasád bytových domov od nebezpečných plesní a iných mikroorganizmov, od nevzhľadných usadenín prachu, smogu alebo dymu. Najmä zateplené fasády sú v mnohých prípadoch kvôli nepriedušnosti náchylné na vznik mikroorganizmov. Tieto mikroorganizmy a plesne môžu nenávratne poškodiť fasádu, preto je po vyčistení aplikovaný fungicídny nástrek. Nenechajte fasádu vášho bytového či panelového domu znehodnotiť, a poraďte sa s odborníkmi 

Po predložení našej ponuky vám poskytneme dostatok času na zváženie (napríklad z dôvodu zvolania schôdze s členmi družstva a pod.) a v prípade vášho záujmu zákazku po dohode zrealizujeme.

Náter  fasád

Dve služby, ktoré k sebe nerozlučne patria – náteru fasády musí predchádzať dôkladné umývanie. Potrebuje váš bytový dom oživiť fasádu nielen dôkladným profesionálnym vyčistením, ale zároveň je už potrebné fasádu ošetriť kvalitným náterom? Ak „áno“, ste na správnom mieste. Umyjemto Vám prináša tieto dve služby, ktoré k sebe neoddeliteľne patria, tj. umývanie fasád a ich nátery v jednom „balíku“. Tým pádom vám, našim zákazníkom, môžeme prehľadne zabezpečiť tú najvýhodnejšiu ponuku.

Vykonávame plošnú dezinfekciu

Hľadáte finančne dostupnú metódu, ktorá účinne vydezinfikuje kancelárie, školy, športoviská, štadióny alebo bytový dom? Obráťte sa na nás, profesionálov z Umyjemto. Poradíme vám, aká dezinfekčná metóda bude pre vás za dostupnú cenu dostatočne efektívna.

Všetky naše služby vykonávame vzhľadom k aktuálnej hygienicko-epidemiologickej situácii súvisiace s výskytom nového typu koronavírusu za čo najlepšie ceny.

Pre  služby umývania a náteru fasády nastáva ideálna doba na  prípravu tejto služby na rok 2021. Zabezpečíte si tak termín, ktorý vám bude vyhovovať. Ponúkame aj výhodné financovanie našich služieb. V prípade záujmu nás môžete kedykoľvek kontaktovať.

Boris Rózsa
0940 505 194
rozsa@umyjemto.sk

10
Hodnotenie partnera

Kontakt

Zanechajte nám kontakt a my sa vám ozveme.


  Recenzie


  Dotazník bol úspešne odoslaný. Ďakujeme.

  Pridajte recenziu alebo komentár

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.  Chcete byť aj takto viditeľný ako náš partner?   Viac nezobrazovať
   Lepšie správy