Blogy a články

Predstavujeme nového člena tímu ZLSBD – Lauru Lajchovú

17. 01. 2023 - Laura Lajchová

Zmena je znakom a prejavom pohybu. Náš výkonný tím obohacujeme o nové posily vo viacerých smeroch. Prvou kolegyňou, ktorá by sa rada predstavila aj touto formou je Laura Lajchová.

Dovoľte mi predstaviť sa

Volám sa Laura Lajchová a mám 23 rokov. Všetok môj voľný čas venujem športu, domácemu miláčikovi, rodine a učeniu sa nových vecí. Riadim sa pravidlom „Ver, ale nebuď naivná a počúvaj, ale nikdy nestrať svoj názor!“

Aká je moja vízia v ZLSBD?

Súčasná doba je charakteristická rýchlym rozvojom a náhlymi zmenami. Tlak, ktorý na človeka vytvára je niekedy vyčerpávajúci a demotivačný. Netreba však zabúdať na to, že so správnymi ľuďmi sa dá aj najnáročnejšie obdobie nielen prekonať, ale hlavne posunúť vpred. Predpokladám, že na úvod budeme vo vzájomnej komunikácii vystavení adaptačnému obdobiu, v ktorom si vytvárame vzťah medzi sebou. Formuje sa nielen vzťah medzi zamestnancom a spoločnosťou, ale aj vzťah s členmi a partnermi ZLSBD.  Vytvárame podmienky, ktoré nám budú slúžiť na čo najlepšie využitie potenciálu všetkých strán.

Motivácia je ďalší základ, ktorý ma poháňa vpred, pretože odhodlanie je hnací motor ľudí a spoločnosti. Angažovanie na firemných cieľoch len zvyšuje firemnú morálku a kladné medziľudské vzťahy a to je jeden z mojich cieľov, ktoré chcem v ZLSBD dosiahnuť. Ako ste si mohli všimnúť, mojou víziou v združení bude budovať vzťah založený na komunikácii, nadštandardných medziľudských vzťahoch, riešení výziev a do všetkého zapojím kúsok svojej fantázie a osobnosti.

Dúfam, spoločnou prácou vytvoríme niečo výnimočné a rada vás spoznám aj osobne.

Kontaktovať ma môžete na čísle 0911 230 012 alebo e-mailom na adrese zdruzenie@lepsiasprava.sk.

Teším sa na našu spoluprácu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.Viac nezobrazovať
Lepšie správy