Už ste nám napísali spätnú väzbu? Možno ju nájdete práve tu

Všetkým účastníkom by sme sa touto cestou chceli veľmi pekne poďakovať nielen za to, že sa jej zúčastnili, ale hlavne za ich pozitívne spätné väzby, ktoré dostávame každý deň. Teší nás každá pozitívna referencia, no berieme aj tie negatívne, pretože všetky vaše reakcie nás posúvajú vpred. Neustále sa snažíme napredovať a snažíme sa dívať až za horizont, aby sme naplnili všetky vaše očakávania. Ďakujeme tiež všetkým partnerom a prednášateľom, ale aj hotelu Sitno za skvelé služby

Aj vďaka takýmto referenciám a hodnoteniam konferencie sa neustále zdokonaľujeme v tom čo robíme. Robíme to pre Vás, pretože práve vy ste nielen členmi nášho Združenia, ale v prvom rade tvoríte jeho pevnú súčasť!

Napísali ste o nás

„Konferencia bola zorganizovaná naozaj na úrovni, v inom štýle ako som zvyknutý z iných podobných akcií. Držím Vám palce pri ďalších organizovaných akciách.“ (Andrej Valcharčiak – Sto Slovensko s. r. o.)


„Konferencia sa mi veľmi páčila po všetkých stránkach  a postúpim  návrh na členstvo  v ZLSBD vedeniu spoločnosti“ (Ing. Zuzana Dobrovodská – Správa služieb dipl. zboru a. s.)


„Veľmi pekne ďakujeme za perfektnú organizáciu konferencie. Výborní lektori, príjemné prostredie, oceňujeme mimoriadnu ochotu celého organizačného tímu, ktorí  vo všetkých našich požiadavkách boli mimoriadne ústretoví.“ (Ing. Dušan Lukáč, Ing. Ján Takács – SVB SILVAN)


„Veľmi pekne ďakujem za všetky užitočné informácie, ku ktorým mám ako člen združenia prístup. Chcem sa poďakovať aj za prípravu a priebeh konferencie.“ (Alžbeta Ivanová – AltaSpráva – Zvolen)

„Sme veľmi radi, že sme využili ponuku Vášho združenia a zúčastnili sa Jarnej konferencie. Jej obsahové zameranie ako aj  jednotlivé vystúpenia lektorov, sa mne osobne ako aj mojim trom kolegom veľmi páčili. Za naše združenie by som chcel veľmi pekne poďakovať organizátorom konferencie za výbornú organizáciu ako aj celkový priebeh a atmosféru, ktorá vládla počas celej jej priebehu. Musím povedať, že sa zúčastňujem podobných konferencií, no s takým záujmom jej účastníkov  o jednotlivé prednášky, ako aj vôbec o problematiku výkonu správy som sa ešte nestretol.“ (Dr. Ján Pavlis – ERES property, s.r.o.)

„Konferencia splnila moje očakávanie, kde som získal všetko o čo som mal záujem a už teraz sa teším na ďalšiu.“ (Ing. Bohuslav Štolfa – Ipmon)

„Ďakujem za profesionálny prístup, takto má vyzerať konferencia.“ (Ing. Gabriel Szalatnyai, SBDO Štúrovo)

Celý tím ZLSBD usilovne pracuje na spracovaní všetkých údajov z konferencie, ako aj na príprave video archívu z konferencie a taktiež na Zborníku prednášok, ktorý bude pre vás čochvíľa dostupný na našej web stránke.

Naša vďaka patrí predovšetkým vám všetkým, ktorí kráčate už rok a pol po našom boku. Budeme sa tešiť na ďalšie stretnutia na mnohých ďalších podujatiach, ktoré pre vás pripravujeme.

 

– Video archív z Konferencie 2019 nájdete TU –

Partneri kongresu

GENERÁLNI PARTNERI
PARTNERI
VEREJNOPRÁVNI PARTNERI
VYSTAVOVATELIA
REKLAMNÍ PARNTERI
MEDIÁLNI PARTNERI
Viac nezobrazovať
Lepšie správy