Lepšia správa 2019

Konferencia zameraná na odborné riešenia praktických problémov správcov bytových domov a spoločenstvá vlastníkov.

Po úspešnom kongrese LEPŠIA SPRÁVA 2018, ktorý sa konal na jeseň minulého roka, sme pre vás v spolupráci s vydavateľstvom JAGA pripravili jarnú konferenciu s opätovným zameraním na praktickú stránku výkonu správy, efektivitu a interaktivitu.

Sledujte nás naživo!

Nemusíme sa vidieť aby sme vám poskytli informácie.

Ak sa konferencie nemôžete zúčastniť osobne, môžete všetky prednášky sledovať naživo. Stačí sa registrovať, uhradiť streamový poplatok a vyhradiť si čas na sledovanie.


Dva dni plné atraktívneho programu

Registrujte sa a zažite program nabitý užitočnými informáciami. Dve prednáškové sály, odborné prednášky, diskusie a kľúčové informácie z prvej ruky.

Účastníci konferencie sa môžu tešiť na:

  • rozsiahle metodické usmernenie k novele zákona o vlastníctve bytov a nebytových priestorov č. 283/2018 Z. z. o hlasovaní pre každého účastníka (§ 14, 14a, 14b) od ZLSBD
  • A3 plagát „Desať pravidiel efektívnej komunikácie pri správe bytových domov“ pre každého účastníka od ZLSBD
  • špeciálny zľavový balíček na produkty a služby od partnerov konferencie
  • 40% zľavu na balíček vzorových zmlúv (o výkone správy, o spoločenstve, mandátna zmluva) od ZLSBD
  • špeciálnu zľavu od FIREFLIES pre splnenie si cestovateľského sna
  • interkatívnu zónu ZLSBD s “Testom lepšieho správcu” a súťažami o hodnotné ceny
  • päťhodinový blok o obnoviteľných zdrojoch energie
  • štvorhodinový blok o „štyroch elementoch zdravého bytového domu“
  • 34 odborných a praktických prednášok s predĺženým časom na 30 minút
  • vyhodnotenie súťaže „Ozeleň svoj bytový dom“ na www.svb.sk

Konferencia sa bude konať 21. a 22. marca v Hoteli Sitno**** vo Vyhniach, kde na vás budú čakať dva dni nabité programom. Opäť sa môžete tešiť na pútavý obsah a prednášky sa budú tematicky prelínať tak, aby bola zachovaná atraktivita programu. Priamo počas nich budete môcť klásť otázky a v reálnom čase komunikovať presne o tom, čo vás zaujíma. Navyše budete môcť prednášajúcich ohodnotiť a podať im tak spätnú väzbu a záujem.


Pre 20 záujemcov ponúkame možnosť zúčastniť sa ochutávky špeciálnych pív spojenej s ich prezentáciou v kinosále hotela „MEDIATRO“.


Počas dvoch dní sa dozviete v dvoch prednáškových miestnostiach to najdôležitejšie z aktuálnych legislatívnych zmien a trendov v správe bytového fondu, obnoviteľných zdrojov energie, kvalite bývania a životného prostredia, ale aj technickom zabezpečení budov.

Prednášať vám budú odborníci s dlhoročnými skúsenosťami, vysokoškolskí pedagógovia, predstavitelia orgánov verejnej moci či ministerstiev a realizátori.


Prinášame praktické riešenia namiesto prázdnej teórie


Poskytneme väčší časový priestor prednášajúcim tak, aby mali možnosť lepšie rozvinúť svoj obsah a priamo počas prednášok reagovať na vaše dotazy. Prednáškové a diskusné bloky budú informačne nabité.

S prednášajúcimi budete môcť komunikovať aj počas samotnej prednášky. Napríklad prostredníctvom aplikácie vytvorenej špeciálne pre účely kongresu. Pomocou aplikácie budete samozrejme môcť hodnotiť úroveň prednášajúcich alebo si pozrieť ich profil s dôležitými informáciami.Partneri kongresu


GENERÁLNI PARTNERI
PARTNERI
VEREJNOPRÁVNI PARTNERI
VYSTAVOVATELIA
REKLAMNÍ PARNTERI
MEDIÁLNI PARTNERI