Jeden skvelý kongres za nami a ďalší pred nami

Ďakujeme všetkým účastníkom, za skvelú atmosféru ktorú ste počas celého priebehu kongresu vytvárali a ďakujeme aj za všetky spätné väzby, ktoré k nám postupne zasielate.

Všetky podujatia, akcie a kongresy robíme pre vás, a preto nám váš názor nie je ľahostajný. Ďakujeme aj za konštruktívne pripomienky, ktoré určite zapracujeme na jarnom kongrese, na ktorom vás všetkých opäť radi uvidíme!

Záštitu nad októbrovým kongresom prevzalo Ministerstvo dopravy a výstavby SR a podpredseda Národnej rady SR Mgr. art. Andrej Hrnčiar. Kongresu sa zúčastnilo až 263 účastníkov a 39 účastníkov bolo súčasťou kongresu prostredníctvom živého vysielania. Poďakovanie patrí našim generálnym partnerom ista Slovakia, s.r.o.Uponor, s.r.o. a Finlegal services, s.r.o., ako aj a všetkým ostatným partnerom kongresu, bez ktorých by kongres nedosiahol takú úroveň akú dosiahol.

Pre tých, ktorí si zakúpili livestream alebo to ešte majú v pláne máme tiež dobrú správu. Archív prednášok a diskusných fór bude spracovaný v priebehu dvoch týždňov. O jeho spustení vás budeme určite informovať.

Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na všetky ďalšie stretnutia!

Čo o kongrese povedali niektorí partneri a účastníci?

A ako to na našom kongrese vyzeralo?


Napísali ste o nás

Bol som milo prekvapený ,úroveň kongresu vysoká, organizácia perfektná, prostredie super, bol som tam prvýkrát a odchádzal som spokojný, len tak ďalej nech sa Vám darí! (Štefan Oros, Stavebné bytové družstvo 1, Košice)

Ďakujem za skvelo zvládnutý kongres. Čo sa týka programu sa mi zdalo, že to bolo viac venované spoločenstvám vlastníkov bytov ako väčším správcom, ale napriek tomu bol tento kongres prínosom. Ďakujem a vidíme sa na ďalšom kongrese. (Imrich Bognár, Mestský podnik bytového hospodárstva, s.r.o., Veľký Meder)

Bolo úžasne, chválime, prídeme radi aj nabudúce. ( Martina Valentová, SanaTOP s. r. o.)

Vždy je čo pokaziť a nie všetko vyjde ako má… Za mňa bol kongres zorganizovaný super  z pohľadu odbornosti za čo Vám patrí veľká vďaka a palec hore. Prajem veľa síl do ďalšej práce a teším sa na stretnutie. (Marcel Takáč, Stavebné bytové družstvo 1, Košice )

Chceme poďakovať za opäť perfektne zorganizovaný kongres, na ktorom sme sa cítili naozaj dobre a radi sa budeme zúčastňovať aj ďalších podobných podujatí. (Marek Valachovič, VALACHOVIČ&PARTNERS s.r.o.)

Veľká vďaka – Nenachádzam negatíva v rámci konaného Kongresu. Energia, odbornosť a profesionalita (a tým myslím hlavne Vás a v ďalšom Vašich prednášajúcich kolegov), ktorá sa niesla počas spomínaných dní bola veľmi inšpiratívna. (Ladislav Breicha, Správcovské bytové družstvo IV Košice)

Ja som kongres pochválil už aj v elektronickom dotazníku aj v nakrútke, ktorú netuším, či ste niekde vysielali. V každom prípade považujem systém diskusných fór za veľmi dobrý spôsob informovania účastníkov, oveľa zaujímavejší, ako len prezentácie. (Miloš Blanárik, SVB PÍNIA, Bratislava)

Kongres bol na vysokej úrovni a pozitívne ma prekvapila účasť zamestnancov štátnych úradov. (Miroslav Cích, AMC správa nehnuteľností, s.r.o., Bratislava)

Bolo príma, prostredie, ľudia, strava, párty a výborné vína k tomu!!! Všetko dobré a ďakujeme za všetko!!! (Tibor Egry, SVB Matuškova, Košice)

Naopak ja sa vám musím poďakovať za všetku námahu ktorú ste pre nás urobili, aby sme získali čo najviac nových informácií pri vedení SVB. Ďakujem za krásne tri dni v ktorých som načerpal množstvo informácií v mojej práci predsedu SVB Jadlovec. Na ďalšiu spoluprácu sa teší  (Jozef Mitrik, SVB Jadlovec, Gelnica).

Bol som príjemne prekvapený odbornou aj organizačnou úrovňou kongresu. (Ján Rausz, SVB Martinengova 8,10,12, Bratislava)

V prvom rade sa Vám chcem poďakovať za Vaše úsilie a profesionálne aktivity s cieľom zlepšenia správy bytových domov. Vysoko oceňujem vytvorenie možnosti sledovať III. interaktívny kongres 2019 online. (D. Lavková)

Partneri kongresu

GENERÁLNI PARTNERI
PARTNERI
VEREJNOPRÁVNI PARTNERI
VYSTAVOVATELIA
REKLAMNÍ PARTNERI
MEDIÁLNI PARTNERI
Viac nezobrazovať
Lepšie správy