Top ponuky od našich partnerov

FAMUS – nový začiatok pre vaše stavby

Naša spoločnosť Vám ponúka nasledujúce služby :

Sanácia fasád

Mráz, dážď, sneh, slnečné lúče,… nepriaznivé vonkajšie poveternostné podmienky vplývajú na každú fasádu. Drobné trhlinky, ktoré pod vplyvom zlých vonkajších podmienok vo fasáde vznikajú ju môžu skôr či neskôr výrazne poškodiť. Fasáda tak stráca nie len na estetickej ale aj ochrannej funkcii.

Aby ste predišli poškodeniu fasády, rastu plesní a poškodeniu konštrukcie stavby mala by sa fasáda včas obnoviť. Okrem perfektne a profesionálne odvedenej práce vám ponúkame aj 7 ročnú záruku na sanáciu fasády.

Umývanie a nátery fasád

Fasáda musí odolávať nepriaznivým poveternostným podmienkam, ktoré sa často podpíšu nie len na jej kvalite ale aj vzhľade. Nečakajte kým plesne na fasáde budú viditeľné voľným okom a zakročte skôr.

Dôkladným hĺbkovým vyčistením oživíme farbu fasády a zároveň odstránime plesne a riasyPo vyčistení nanesieme na fasádu kvalitný náter s ochranným účinkom. Poradíme a aj zrealizujeme odborné vyčistenie fasády a nanesieme kvalitný náter na zateplené ale aj nezateplené budovy. Na službu poskytujeme záruku 5 rokov.

Špeciálne nátery

Vhodne zvolený náter môže predĺžiť životnosť rôznych predmetov či konštrukcií. Špeciálne vysokokvalitné nátery zároveň môžu prispieť k zvýšeniu vašej bezpečnosti.

V ponuke máme rôzne nátery: protipožiarne nátery, nátery proti vlhkosti, nátery, ktoré zabránia prieniku elektromagnetického žiarenia či korózii kovových predmetov. Nájdete u nás nátery na rôzne typy povrchov vhodné do interiéru alebo exteriéru.

Umývanie a nátery striech

Nie len na fasádu ale aj na strechu vplýva množstvo nepriaznivých faktorov. Okrem vplyvov počasia môžu konštrukciu strechy narušiť aj náletové rastliny, ktoré na nej zakorenia.

Renováciou strechy môžete zabrániť jej poškodeniu a predĺžiť jej životnosť. Umytie a nanesenie ochranného náteru je ideálnym riešením ak chcete zvýšiť odolnosť a zabezpečiť dlhú funkčnosť vašej strechy. Zrenovujeme strechy rodinných domov, kancelárskych budov či iných stavieb, poradíme si s plochými aj šikmými strechami. Zverte renováciu vašej strechy do našich rúk.

Veľkometrážne nátery interiérov

Potrebujete natrieť veľkú halu, sklad, obchodné priestory alebo celý bytový dom?

Poskytneme vám vhodné nátery nielen v rôznych farbách ale aj s rôznymi vlastnosťami (odolné proti vlhkosti, protipožiarne, …). V závislosti od vašich požiadaviek vám vieme odborne poradiť a aj zhotoviť náter v celom interiéri. Náš tým profesionálov pracuje len s kvalitnými materiálmi a modernou technológiou.

Kontakt :

Infolinka : 0940447447

Mail : info@famus.sk

Web: www.famus.sk

0,0
Hodnotenie partnera

Kontakt

Zanechajte nám kontakt a my sa vám ozveme.


  Recenzie


  Dotazník bol úspešne odoslaný. Ďakujeme.

  Pridajte recenziu alebo komentár

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.  Chcete byť aj takto viditeľný ako náš partner?   Viac nezobrazovať
   Lepšie správy