Blogy a články

ZLSBD sa stalo členom pracovnej skupiny Ministerstva hospodárstva k legislatívnym zmenám

20. 10. 2021 - Mgr. Nina Sovič, výkonná riaditeľka ZLSBD

Jedným z najdôležitejších poslaní nášho združenia je postupne prispieť k zmene legislatívnych úprav zákonov, ktoré sa bytostne dotýkajú každého správcu, predsedu SVBaNP či vlastníkov bytov a NP. Aktívne komunikujeme s viacerými orgánmi verejnej moci a snažíme sa do zákonov aplikovať poznatky správcov a predsedov priamo z praxe.

Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky zriaďuje pracovnú skupinu pre komplexnú zmenu vyhlášky č. 240/2016 Z. z. ktorou sa ustanovuje teplota teplej úžitkovej vody na odbernom mieste, pravidlá rozpočítavania množstva tepla dodaného v teplej úžitkovej vode a rozpočítavania množstva tepla, do ktorej nominovali aj zástupcu Združenia pre lepšiu správu bytových domov vzhľadom na naše zameranie.

Teší nás, že sme opäť o krok bližšie k tomu, aby sa veci pohli vpred, no bez podnetov našich členov to nepôjde.

Členovia ZLSBD sa prostredníctvom nižšieho formuláru môžu zapojiť do iniciatívy podaním podnetov, ktoré by mali byť v rámci pracovnej skupiny prerokované.

    Pridajte podnet k legislatívnym zmenám vyhlášky č. 240/2016 Z. z., ktorou sa ustanovuje teplota teplej úžitkovej vody na odbernom mieste, pravidlá rozpočítavania množstva tepla dodaného v teplej úžitkovej vode a rozpočítavania množstva tepla


    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.    Viac nezobrazovať
    Lepšie správy