Blogy a články

Aký bol prvý workshop ONE-on-ONE v oblasti správy bytových domov na Slovensku?

26. 11. 2018 - JUDr. Mgr. Marek Perdík

Na Slovensku sa organizuje mnoho seminárov a podujatí v oblasti správy bytových domov, nie každá však dosiahne požadovanú úroveň a cieľ. Naše združenie po prvom úspešnom interaktívnom kongrese LEPŠIA SPRÁVA 2018 prišlo s ďalšou modernou novinkou, a to s koncepciou seminára „ONE-on-ONE“ alebo „jeden na jedného“, „tvárou v tvár“. Konal sa 16.11.2018 v hoteli DoubleTree by Hilton Hotel Bratislavaa zúčastnilo sa ho 12 spoločností z oblasti obnovy bytových domov a jej financovania, rekuperácie, výmeny rozvodov, revízií striech, poistenia, rozpočítania tepla, vymáhania nedoplatkov, a rovnaká skupina správcov bytových domov.

V zahraničí je tento systém workshopu považovaný za veľmi efektívny a pre nadviazanie kontaktov medzi stranami dopytu a ponuky za najúspešnejší. Potvrdilo sa to aj na Slovensku a to už hneď počas jeho konania. Účastníci nadväzovali s každým partnerom workshopu individuálny kontakt počas presne stanoveného časového limitu 15 minút a mohli tak analyzovať svoje otázky a dospieť tak k riešeniam tých problémov, ktoré boli pre nich najpodstatnejšie.

Podstatou workshopu je poskytnúť pre každého zo strany správcov bytových domov a partnera workshopu rovnaký časový priestor a uplatniť princíp „každý s každým“ (každý správca s každým partnerom počas presne stanoveného limitu 15 minút a dosť). Nejde o anonymné oslovovanie formou prednášky pre čo najväčší počet adresátov, ale o prezentáciu tovaru alebo služieb každému správcovi zvlášť.

Vzhľadom na pozitívne referencie máme v záujme pokračovať v organizovaní workshopov tohto typu v čo najväčšom počte a podávať tak reálnym spôsobom business partnerom nášho združenia pomocnú ruku pri dosahovaní ich cieľov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.Viac nezobrazovať