Blogy a články

EPI konferencia Stavebné právo 2022

28. 10. 2022 - Poradca podnikateľa, spol. s r. o.

Na konci novembra sa uskutoční exkluzívny prvý ročník EPI konferencie Stavebné právo 2022, zameraný na zmeny a aktuálne výzvy v stavebnej legislatíve.

Bude sa konať 28. a 29. 11.2022 v Demä­novskej doline. Konferenciu organizuje spoločnosť Poradca podnikateľa,  pod záštitou 2 úradov – Úradu podpredsedu vlády SR a Úradu pre územné plánovanie a výstavbu SR, ktorých zástupcovia konferenciu oficiálne otvoria.

Pripravený je bohatý program plný zaujímavých tém, venovaných novým zákonom o výstavbe a územnom plánovaní, zmenám v oblasti výstavby a európskym výzvam v oblasti stavebníctva.

Získajte priestor pre inšpirácie, spoločnú diskusiu a networking – či už s tvorcami príslušných zákonov, zástupcami právnej obce či firmami z praxe. Na konferencii vystúpi aj predseda Združenia pre lepšiu správu bytových domov, JUDr. Marek Perdík. Okrem neho môžete stretnúť napríklad Petra Kotvana, Štefana Holého, Martina Hypkého a množstvo ďalších odborníkov.

Živý priebeh konferencie sa bude súbežne vysielať i online, a preto si program môžete vypočuť aj v pohodlí domova, či kancelárie.

Viac informácií nájdete po kliknutí na tlačidlo nižšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.Viac nezobrazovať
Lepšie správy