Blogy a články

Hľadáme šikovného právnika do tímu ZLSBD!

03. 02. 2020 - Nina Sovič

Za dva roky fungovania Združenia pre lepšiu správu nám pribudlo mnoho členov a priamo úmerne k tomu aj mnoho novej agendy. Aby sme vedeli všetkým našim členom naďalej poskytovať služby v najvyššej kvalite a konkrétne prípady vyriešiť v čo najkratšom čase, rozširujeme náš tím o nových kolegov. ZLSBD hľadá právnika, ktorý je do koča aj do voza, nebojí sa žiadnej výzvy a rád sa učí novým veciam. Ak poznáte právnika, ktorý spĺňa nižšie uvedené kritéria, neváhajte a dajte mu o nás vedieť!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výkon agendy výkonu záložného práva podľa § 15 zákona č. 1882/1993 Z. z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov a zákona č. 527/2002 Z.z. o dobrovoľných dražbách
  • tvorba dokumentov v zmysle uvedených predpisov a spracovanie právnych analýz
  • komunikácia s orgánmi verejnej moci pri výkone agendy
  • publikačná činnosť v spolupracujúcich médiách v oblasti zákonného záložného práva a správy bytových domov
  • prednášateľská činnosť na konferenciách a odborných seminároch
  • právne poradenstvo v súvislosti so súvisiacimi všeobecne záväznými právnymi predpismi

Zamestnanecké výhody, benefity

Práca v mladom dynamickom kolektíve, možnosť profesionálneho a osobného rastu, kreatívne prostredie, účasť na medzinárodných konferenciách, možnosť ďalšieho vzdelávania, možnosť prednášateľskej a publikačnej činnosti, možnosť home office, telefón a notebook aj na súkromné účely.

Mzdové podmienky

Od 1200 – 1600 eur. Finálna mzda v závislosti od schopností, zručností a skúseností uchádzača.

Ako bude prebiehať výberové konanie?

Záujemca o danú pracovnú pozíciu zašle krátku právnu analýzu (rozsah 1/2 A4) na e-mail: sprava@lepsiasprava.sk v súvislosti s otázkou: „Aký spôsob zabezpečenia pohľadávky považujete za najefektívnejší a prečo?“ Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí analýzu zaslali!

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Vítané sú predpoklady časovej flexibilty, zvýšené pracovné nasadenie, schopnosť argumentácie a promptného riešenia nových situácií, zmysel pre detail, precíznosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.Viac nezobrazovať