Blogy a články

Konferencia EnergyCamp 2019

13. 05. 2019 - Mgr. Nina Sovič

Koncom mája 30. – 31. mája 2019, sa uskutoční dvojdňová konferencia EnergyCamp 2019 v AquaCity Poprad, ktorá bude po obsahovej stránke zaujímavá aj pre správcovské spoločnosti, spoločenstvá vlastníkov bytov, bytové družstvá, mestské bytové podniky ako aj pre každého, koho zaujíma tematika tepelnej energetiky. Organizátori sa ju snažili obohatiť o množstvo príkladov z praxe o príprave a realizácii energetických stavieb, implementácii IT technológií a skúseností z energetického manažmentu.

Pre účastníkov konferencie je prichystaných až 21 pútavých prednášok na rôzne témy až od 20 hosťujúcich prednášajúcich odborníkov. Konferencia sa bude odohrávať v priestoroch luxusno-rekreačno-športového komplexu AquaCity Poprad, takže okrem množstva zaujímavých informácií, ktoré sa účastník tejto konferencie bude môcť dozvedieť, bude mať príležitosť využiť služby komplexu a zregenerovať sa po náročnom období vyúčtovaní.

Prednášky budú rozdelené do štyroch tematických sekcií, a to legislatíva, prípadové štúdie, IT a loT technológie a energetický management.

Program konferencie doplní spoločenský podvečer v bazénoch Blue Diamond AquaCity Poprad a spoločenský večer v priestoroch AquaCity Poprad, preto by si účastníci konferencie EnergyCamp nemali doma zabudnúť plavky, aby si naplno mohli užiť luxusný komplex AaquaCity Poprad aj vrátane sprievodného programu celej konferencie. Všetky podrobnejšie informácie si môžete prečítať po kliknutí na „tlačidlo“ Program konferencie. Ubytovacie kapacity sa rýchlo míňajú, a preto netreba dlho váhať. Stačí kliknúť na „tlačidlo“ rezervácia ubytovania a budete presmerovaní priamo na webovú stránku konferencie EnergyCamp.

Účastnícky poplatok

Skorá registrácia do 17. 5. 2019                140,00 EUR + 20% DPH = 168,00 EUR

Registrácia od 18. 5. 2019                           180,00 EUR + 20% DPH = 216,00

Poplatok obsahuje:

  • vstup na konferenciu
  • obed 30.05.2019
  • vstup do bazénov Blue Diamond AquaCity Poprad počas spoločenského večera 30.05.2019, občerstvenie, drinky
  • vstup do na večernú párty v priestoroch AquaCity Poprad, večera, zábava, drinky

Viac o celom podujatí sa dozviete tu:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.Viac nezobrazovať