Blogy a články

Konferencia zameraná na technické opatrenia minimalizujúce dopady sucha a tepla v bytových domoch

17. 02. 2019 - Ing. Martina Weberová

Možno si poviete, že výmenu okien a zateplenie fasády už máte za sebou, tak čo viac by sa ešte dalo urobiť? Budova je však komplexným systémom, ktorý je nutné brať ako celok. Ak ste zateplili iba fasádu a nie strechu či spodný sokel, v zásade sa to prejaví na kvalite vnútorného prostredia. Ba čo viac, do budúcnosti môžete počítať s ešte väčšími nákladmi na zjednanie nápravy týchto technických nedostatkov.

Združenie pre lepšiu správu bytových domov sa stalo partnerom konferencie a vystúpi na nej predseda Marek Perdík s prednáškou „Číselný profil užívateľa bytu ako osobný údaj a jeho ochrana“ a Tímea Ubreži s prednáškou „Zelené zlato“.Členovia ZLSBD majú 50% zľavu na konferenčnom poplatku.

25. – 26. február 2019
hotel Holiday Inn v Brne

Doba lacných energií je preč, zdražovanie sa na nás valí zo všetkých strán a týka sa nielen elektrinya plynu, ale tiež poplatkov za vodné a stočné. Vyhliadky do budúcnosti nie sú nijako ružové, na zdražovanie si prosto budeme musieť zvykať. Práve v tejto dobe by sme sa teda mali zamýšľať na tím, kde a ako sa dá v rámci energií ešte ušetriť!

Bohatý program ponúkne zaujímavé prednášky z úst predných odborníkov z Karlovej univerzity,Štátneho fondu životného prostredia a Českého hydrometeorologického ústavu. A dôjde aj na zábavu vo forme spoločenského večera včítane bohatého rautu.

Význam konferencie potvrdzujú aj záštity, ktoré prevzali:

  • Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR
  • Státní fond životního prostředí
  • Jihomoravský kraj
  • mesto Brno a mesto Praha
  • Cech topenářů a instalatérů ČR
  • Sdružení tajemníků městských a obecních úřadů
  • Svaz měst a obcí ČR

REGISTRÁCIA NA KONFERENCIU

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.Viac nezobrazovať