Blogy a články

Nové dvojčíslo časopisu ZLEPŠOVÁK SPRÁVCU BYTOVÝCH DOMOV

28. 11. 2018 - JUDr. Mgr. Marek Perdík

Vážení čitatelia,

dostáva sa vám do rúk posledné číslo Zlepšováku v tomto roku. Máme za sebou rok pôsobenia na Slovensku a musím sa priznať, že sme prekonali naše očakávania. Počet návštev webu www.lepsiasprava.sk prekročil 130 000 za šesť mesiacov. Stali sme sa partnermi časopisu TREND a Obecných novín na rok 2019. Na seminároch a workshopoch sa zúčastnilo viac ako 1 100 poslucháčov. Môžem takto pokračovať a ohurovať číslami, ale podstatné je, že by to nemalo význam. Veď ste to v podstate vy, ktorí za to môžu A najpodstatnejšie je aj tak to, čo z toho všetkého pomôže vám.

Je pravdou, že sme značnou mierou svojim pôsobením vyvolali kruhy na hladine vodách správy bytových domov. Za seba musím povedať, že už bolo na čase! A trafení sa síce ozývajú, no kričia na púšti. Nech si každý píše čo chce, nech sa ktokoľvek cíti dotknutý našou aktivitou, môže si za to sám. My nebudeme zbytočne míňať energiu na obranu voči tým osobám a veciam, ale aj združeniam, ktoré sa ňou dokážu likvidovať sami. Veď nakoniec, okoreniť život si nemá ako ten, kto nemá štipku svedomia.

V knihe Fialová krava od Setha Godina je úžasná marketingová myšlienka:„Nedostatok vytvára hodnotu“. Dokázali sme, že skupine správcov, spoločenstiev, zástupcov, ale aj samotným vlastníkom, prinášame to, čo im najviac chýba – informácie z praxe. Pretože tie sú potrebné najviac. A budeme im ich prinášať aj v roku 2019, ešte efektívnejším spôsobom. Staňte sa našim členom a budete mať k nim ešte bližšie. Pre členov sme od 1.12.2018 pripravili špeciálne užívateľské a komunikačné rozhranie na našom webe v členskej sekcii a množstvo nových výhod. Prístup k informácií teda bude pre nečlenov obmedzený.

JUDr. Mgr. Marek Perdík, predseda združenia

 

CELÉ DVOJČÍSLO SI MÔŽETE PREČÍTAŤ TU

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.Viac nezobrazovať
Lepšie správy