Blogy a články

Ocenenie Plus X Award pre Uponor S-Press PLUS

01. 07. 2019 - Lucia Baloghová

Novú generáciu tvaroviek poctila jedna z najdôležitejších svetových cien za inováciu v kategóriách Inovácia, Vysoká kvalita a Funkčnosť.

Nová generácia lisovacích tvaroviek Uponor, séria S-Press PLUS, bola korunovaná jedným z najvýznamnejších svetových ocenení za inováciu, Plus X Award. Odborná porota ocenila systém vyhľadávanou pečaťou kvality v kategóriách Inovácia, Vysoká kvalita a Funkčnosť. „Toto ocenenie nás veľmi potešilo, pretože opäť sa tým raz potvrdili jedinečné vlastnosti produktu S-Press PLUS, tentoraz z nezávislého pohľadu “, vysvetlil Markus Friedrichs, vedúci predaja v spoločnosti Uponor pre Nemecko.

Pri vývoji produktov S-Press PLUS využila spoločnosť Uponor svoje viac ako 25‑ročné praktické skúsenosti z vývoja a inštalácie viac ako 500 miliónov tvaroviek. Toto úsilie prinieslo nový systém tvaroviek, ktorý zaujal porotu najmä robustnou kombináciou materiálov, dizajnom pre optimalizáciu toku, rýchlosťou a jednoduchosťou inštalácie na mieste. Porota v skratke skonštatovala, že: „Tvarovky Uponor S-Press PLUS pre kompozitné potrubia ponúkajú optimálne riešenie pre odolné a tesné spoje potrubí“

Vysoko presné vedenie lisovacích čeľustí a farebne označená fólia s jasnými rozmerovými špecifikáciami, ktorú je možné po lisovaní ľahko odstrániť, zabezpečuje ešte väčšiu spoľahlivosť a bezpečnosť. To umožňuje okrem funkcie „nezalisovaná – netesní“ aj jednoduchú vizuálnu kontrolu tvaroviek pri lisovaní. Tvarovky S-Press PLUS sú k dispozícii vo veľkostiach 16 mm až 32 mm a sú kompatibilné s existujúcimi kompozitnými rúrami a lisovacími nástrojmi výrobcu.

Ocenenie Plus X Award je jedným z najvýznamnejších svetových ocenení za inovácie v oblasti technológií, športu a životného štýlu. Udeľuje sa tým najlepším značkám na svete za kvalitu a inováciu svojich výrobkov. Porotu ocenenia Plus X Award tvoria nezávislí odborní novinári a medzinárodné osobnosti z 25 sektorov, ktorí rozhodujú o udelení pečate kvality. Dôraz sa kladie na kritériá, ako sú inovatívnosť, funkčnosť, výnimočný dizajn a používateľské koncepty, ergonomické alebo ekologické vlastnosti výrobku, pričom sa tieto pečate kvality udeľujú v širokom spektre odborov. 

Ďalšie informácie nájdete na týchto odkazoch:

O spoločnosti Uponor

Spoločnosť Uponor je popredným medzinárodným poskytovateľom systémov a riešení pre bezpečnú dodávku pitnej vody, energeticky efektívne sálavé vykurovanie a chladenie a spoľahlivú infraštruktúru. Spoločnosť poskytuje svoje služby rôznym stavebným trhom vrátane obytných, obchodných, priemyselných a inžinierskych. Spoločnosť Uponor zamestnáva približne 4 000 zamestnancov v 30 krajinách, najmä v Európe a Severnej Amerike. V roku 2018 dosiahli čisté predaje spoločnosti Uponor takmer 1,2 miliardy eur. Spoločnosť Uponor sídli vo Fínsku a je kótovaná na trhu Nasdaq Helsinki.

www.uponor.sk

Nová generácia lisovaných tvaroviek S-Press PLUS bola ocenená prestížnym ocenením Plus X Award v kategóriách Inovácia, vysoká kvalita a funkčnosť.

Tvarovky Uponor S-Press PLUS sú k dispozícii vo veľkostiach 16 až 32 mm, majú jednoduchú inštaláciu a zabezpečuje odolné a tesné spoje potrubí.

Uponor, s.r.o.

Lucia Baloghova

Marketingový Koordinátor

T +421 2 32 111 300

M +421 903 271 658

E lucia.baloghova@uponor.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.Viac nezobrazovať