Blogy a články

OCENENIE SASP 2020

07. 07. 2021 - PREMIUM INSURANCE COMPANY

Odborné hodnotenia poisťovacích produktov zorganizovala Slovenská asociácia sprostredkovateľov v poisťovníctve, ktorá na Slovensku pôsobí už 25 rokov. Ocenenie má na jednej strane pomôcť širokej, ale aj odbornej verejnosti zorientovať sa na poli poistných produktov, zvýšiť záujem o oblasť poisťovníctva a povedomie o ňom, na strane druhej má aj nastaviť zrkadlo poisťovacím spoločnostiam, aby mohli neustále zlepšovať svoje produkty a služby.

Našej spoločnosti PREMIUM Insurance Company sa podarilo v hodnotení „OCENENIE SASP 2020“ získať druhé miesto v kategórii Poistenie majetku a zodpovednosti podnikateľov a podnikov z čoho máme neskutočnú radosť. Ocenenie je o to vzácnejšie, že bolo udelené nielen za poistenie majetku a zodpovednosti veľkých podnikov, ktoré bolo našim cieľom od začiatku našej činnosti, ale aj za online produkt PREMIOVÉ PODNIKANIE (SME) pre malých a stredných podnikateľov, ktorý bol uvedený na trh len pred rokom.

Ďakujeme všetkým partnerom a kolegom za spoluprácu a veríme, že naše ocenenie je zhodnotením nášho doterajšieho prínosu  pri zlepšovaní produktov a služieb poistného trhu. Zároveň však pre PREMIUM Insurance Company Limited predstavuje aj záväzok pre ďalšie zvyšovanie kvality našej práce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.Viac nezobrazovať
Lepšie správy