Blogy a články

Od augusta sa mení výška členského príspevku pre SVBaNP

31. 07. 2020 - Nina Sovič, výkonná riaditeľka ZLSBD

Na zasadnutí predstavenstva Združenia pre lepšiu správu bytových domov, ktoré sa konalo 3. júna 2020 sa okrem iných bodov programu riešila aj otázka navýšenia členského poplatku pre spoločenstvá vlastníkov bytov a nebytových priestorov.

Na začiatku existencie ZLSBD bola výška členského poplatku stanovená na úvodných 0,09 eura/byt a NP aby sme mali aj z úvodu fungovania Združenia príležitosť dokázať našim členom, čo všetko pre nich ako Združenie môžeme urobiť a v akých oblastiach im môžeme byť nápomocní.

Po dvoch rokoch úspešného fungovania ZLSBD sa predstavenstvo jednohlasne uznieslo, že je načase výšku členského príspevku pre SVBaNP navýšiť na 0,15 eur/byt a NP a rovnako stanoviť aj minimálnu výšku ročného členského príspevku pre SVBaNP na 50 eur/rok, a to z toho dôvodu, že za tieto dva roky všetkým našim členom poskytujeme vysoko profesionálne a nadštandardné služby. Každý člen nášho Združenia sa na nás môže kedykoľvek obrátiť a požiadať o pomoc či vyjadrenie. Tím našich právnikov a odborníkov na problematiku bytovej agendy vždy každému členovi ochotne poradí a pomôže.

Celú zápisnicu zo zasadnutia predstavenstva ZLSBD si môžete stiahnuť po kliknutí na tlačidlo nižšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.Viac nezobrazovať
Lepšie správy