Blogy a články

Pomôžme spoločnými silami našim susedom z Ukrajiny

02. 03. 2022 - Mgr. Nina Sovič, výkonná riaditeľka ZLSBD

Tlačová správa Združenia pre lepšiu správu bytových domov

V mene Združenia pre lepšiu správu bytových domov, ktoré združuje vyše 755 správcovských spoločností, bytových družstiev a spoločenstiev vlastníkov, čo dokopy činí skupinu o počte vyše 253 000 bytov a nebytových priestorov, by sme radi dali do pozornosti nielen správcom, ale aj samotným vlastníkom bytov a nebytových priestorov skutočnosť, že spolupatričnosť s našimi susedmi, obyvateľmi Ukrajiny, je dnes viac ako veľmi dôležitá. Mnohí z nich nemajú inú možnosť ako prekročiť hranice Slovenska z dôvodnej obavy o svoje zdravie či život.

Naši najbližší susedia potrebujú pomoc obyvateľov Slovenska, aby sa mohli opäť postaviť na vlastné nohy a každý z nás im môže svojou troškou pomôcť. Heslom nášho združenia je „v spojení je sila“ a dnes sa ukazuje byť toto heslo dôležitejším ako kedykoľvek predtým.

Správcovia, predsedovia, vlastníci bytov… Ak máte možnosť pomôcť s ubytovacími kapacitami pre ukrajinských obyvateľov, prípadne viete pomôcť iným spôsobom, či už materiálnou alebo finančnou pomocou, neváhajte a urobte tak. Veríme, že ak by sme my potrebovali ich pomoc, urobili by pre nás to isté.

Všetky informácie ohľadom možností pomoci nájdete na web stránke https://ktopomozeukrajine.sk/. Každá pomoc sa počíta. Ďakujeme #StandWithUkraine

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.Viac nezobrazovať
Lepšie správy