Blogy a články

Pozrite si videoarchív zo semináru o elektronickom hlasovaní!

22. 04. 2021 - Mgr. Nina Sovič

Elektronické hlasovanie vlastníkov sa stalo súčasťou našich životov len nedávno a zatiaľ žiaľ iba počas pandemického obdobia. My v ZLSBD však veríme, že po úspešnom zavedení elektronického hlasovania do praxe sa táto novinka pretaví aj do legislatívy, v podobe zavedenia tejto možnosti hlasovania do bytového zákona.

ZLSBD sa myšlienkou elektronického hlasovania zaoberá dlhodobo a teší nás, že sa táto naša myšlienka elektronického hlasovania pretavila do reality aj vďaka našej úzkej spolupráci a dobrej komunikácií s Ministerstvom financií Slovenskej republiky.

Na túto novinku sme zareagovali formou online semináru venovanému práve téme elektronického hlasovania vlastníkov. O tom, že je téma aktuálna a zaujímavá svedčí aj počet prihlásených účastníkov, ktorý presiahol číslo 200. Pri koncipovaní semináru sme nezabudli ani na už tradičnú súčasť našich seminárov – Praktikum správcu bytového domu, v ktorom sme zodpovedali ďalších až 50 problematických otázok z oblasti výkonu správy. Seminár viedol predseda ZLSBD JUDr. Mgr. Marek Perdík a spolu s diskutujúcimi Mgr. Silviou Valichnáčovou, JUDr. Marekom Valachovičom a Miroslavom Kantnerom sa účastníkom semináru pokúsili priblížiť problematiku elektronického hlasovania vlastníkov a odklad termínu predkladania ročných vyúčtovaní.

Seminár bol voľne prístupný pre každého bez ohľadu na to či bol účastník našim členom alebo nie, no archív z online semináru o elektronickom hlasovaní je už prístupne výhradne členom ZLSBD, ktorí si ho môžu pozrieť po kliknutí na tlačidlo nižšie.

Tí ktorí sa nestihli na webinár o elektronickom hlasovaní, ktorý sa konal 22. apríla prostredníctvom platformy ZOOM pripojiť online, si rovnako môžu pozrieť videozáznam z tohto webináru, ktorý je uverejnený na tej istej podstránke ako videoarchív z online semináru o elektronickom hlasovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.Viac nezobrazovať
Lepšie správy