Blogy a články

PRAKTICKÝ MANUÁL VEDENIA ZHROMAŽDENÍ A SCHÔDZÍ

01. 03. 2021 - Mgr. Nina Sovič

Pripravili sme pre vás ďalšiu novinku v jednej z najviac podstatných tém v oblasti výkonu správy, ktorou je hlasovanie a organizovanie hlasovania vlastníkov. Na jesennom V. online kongrese LEPŠIA SPRÁVA sme každému účastníkovi automaticky poskytli „Manuál písomného hlasovania“. Dnes je možné si tento manuál objednať na našej podstránke E-SHOP. Po niekoľkých mesiacoch prinášame praktický manuál, ktorý vám pri organizácií schôdzí a zhromaždení vlastníkov pomôže vyhnúť sa problémom či možným pochybeniam. Jedná sa o komplexný prehľad informácií o organizácii schôdzí a zhromaždení vlastníkov, ktorého obsahom sú nielen právne poznatky, ale aj praktické otázky a prípady, ktoré sa v súvislosti s organizáciou schôdzí a zhromaždení vyskytujú najčastejšie.

Členovia ZLSBD si môžu tento manuál zakúpiť za 99 eur alebo využiť svoje kredity vo forme BYTÍKOV. V prípade ak už máte od nás zakúpenú MANUÁL K PÍSOMNÉMU HLASOVANIU, môžete tento manuál získať za zvýhodnenú sumu 45 eur alebo opäť využiť svoje bytíky. V prípade záujmu nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese macejkova@lepsiasprava.sk alebo na tel. č. 0911 230 011, prípadne si ho môžete objednať cez náš E-SHOP.

Nečlenovia si môžu Manuál vedenia zhromaždení a schôdzí vlastníkov zakúpiť za 169 eur alebo sa stať našim členom 🙂 a zakúpiť ho za zvýhodnenú cenu za svoj členský príspevok premenený na bytíky (v ZLSBD sa výška členského príspevku pretransformuje do kreditov vo forme bytíkov, ktoré je možné využiť na nákup vzorových zmlúv a dokumentov).


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.Viac nezobrazovať
Lepšie správy