Blogy a články

Vydávame nové 19. číslo časopisu Zlepšovák s množstvom aktuálnych tém

02. 11. 2021 - Mgr. Nina Sovič, výkonná riaditeľka ZLSBD

Sme radi, že vám nové číslo časopisu Zlepšovák správcu bytových domov v elektronickej podobe môžeme predstaviť ešte pred tým, ako sa k vám dostane v tlačenej forme. Čaká vás 68 strán plných aktuálnych tém nielen z legislatívnej oblasti, ale aj z tej technickej a praktickej.

Zahĺbiť sa môžete do posledného článku z trilógie o likvidácii s názvom Niekoľko praktických poznámok k činnosti a odmene likvidátora SVB a samotnému majetku SVB, či do článku od našej novej kolegyne JUDr. Lucie Malovcovej, ktorá vám zodpovie otázku či je pri výkone správy spotrebiteľom aj právnická osoba. Venovať sa budeme okrem iného stanovisku Úradu geodézie, kartografie a katastra Slovenskej republiky k zapisovaniu záložného práva a veľmi zaujímavej a aktuálnej téme tepla v bytových domoch, kde sa sústredíme na príčinu nespokojnosti konečných spotrebiteľov s cenou tepla. Prečítať si budete môcť aj druhú časť príspevku Možnosti trestnoprávneho postihu vyplácania odmien pri správe bytových domov a dozviete sa viac aj o priebehu nášho jesenného VII. kongresu LEPŠIA SPRÁVA 2021, ktorý sa po roku a pol uskutočnil opäť naživo.

Členovia ZLSBD si môžu časopis už v tejto chvíli prelistovať v elektronickej podobe po kliknutí na tlačidlo nižšie a v tlačenej podobe im bude doručený v priebehu budúceho týždňa. Veríme, že v ňom nájdete mnoho zaujímavých a inšpiratívnych článkov, ktoré vám pomôžu pri výkone vašej činnosti.

Prajeme príjemné čítanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.Viac nezobrazovať
Lepšie správy