Blogy a články

Prečo je dôležité nepodceňovať údržbu fasády ani v časoch pandémie

01. 07. 2020 - UMYJEM TO SK s.r.o.

V uplynulých dňoch sa prísne opatrenia, ktoré boli prijaté na zamedzenie šírenia nebezpečnej nákazlivej choroby COVID-19 začali postupne uvoľňovať, a tak sa bežný život pomaly vracia do bežných koľají. Všetci sa vracajú späť ku svojim životom a tiež aj povinnostiam.

 Už po prvých dňoch uvoľnení opatrení sa sezóna čistenia a náterov fasád na celom území Slovenska tiež rozbehla na plné obrátky. Napriek tomu však stačilo niekoľko týždňov tvrdých obmedzení na zamedzenie šírenia koronavírusu a tiež hroziaca ekonomická kríza na to, aby mnoho ľudí začalo odkladať dlhodobo plánované investície, napríklad pri zateplení či celkovej údržbe fasády.

V spoločnosti UMYJEM TO sme sa rozhodli, že v túto náročnú dobu našim klientom pomôžeme ako to len bude v našich silách. Našim cieľom je tiež pomôcť pri naštartovaní ekonomiky našej krajiny. Preto sme od založenia našej spoločnosti pripravili pre klientov najvýhodnejšiu ponuku.

Umývanie fasád bytových domov teraz ponúkame so špeciálnou až 20% zľavou! Túto špeciálnu zľavu môžete získať za splnenie jednej jednoduchej podmienky, a to podpisom zmluvy do 31. augusta 2020 pri realizácií služieb ešte v tomto roku.

Naša spoločnosť má za cieľ stať sa ekonomicky dostupnejšou hneď z niekoľkých dôvodov. Mnohí správcovia bytových domov sa dostali kvôli koronavírusu do ťažkej situácie, kedy ich vlastníci bytov a nebytových priestorov častokrát „nútili“ pozastaviť či odložiť všetky plánované investície. Dôležité je spomenúť, že odklad údržby fasády rozhodne nie je ekonomicky úsporné riešenie. Odkladom jej opravy môže za ten čas prísť k výraznému zhoršeniu jej stavu a majiteľom bytov by sa takéto rozhodnutie do budúcna mohlo vypomstiť v podobe predraženia pôvodne plánovaných, možno menej komplikovaných opráv. V prípade odloženia plánovaných rekonštrukcií fasády sa vplyvom rôznych faktorov môže ľahko stať, že sa fasáda nenávratne poškodí. Celkový stav fasády dokáže veľmi rýchlo zhoršiť dlhoročná prítomnosť rias, plesní, smogu či obávaných mikroprasklín.

Ak sa o fasády bytových domoch chcete postarať efektívne a nespôsobiť si ďalšie starosti a vynaložené náklady, máme pre vás dobrú správu. Teraz môžete využiť výhodný program s názvom „Čistá Fasáda“, ktorý realizuje naša spoločnosť UMYJEM TO s farbami najvyššej švajčiarskej kvality od spoločnosti KABE Farben. Akonáhle „vstúpite“ do programu Čistá Fasáda, môžete starosti s údržbou fasády hodiť za hlavu.

Za stav fasády budeme počas trvania celého programu zodpovední my. Počítať môžete dokonca s najdlhšou zárukou na trhu, a to až celých 13 rokov.

Už vyššie avizované zníženie cien sa dotklo aj samotných náterov. Ak stojíte o ekonomicky dostupnejšiu variantu, môžete si teraz zvoliť farbu Bugoflex, ktorá je zhruba o 15% lacnejšia ako ostatné.

Nezabúdajte na dôležitosť referencií na firmy

Vzhľadom na zhoršený stav ekonomiky sa môže stať, že ceny konkurenčných firiem sa budú časom rovnako znižovať. V živote platí, že treba uprednostniť kvalitu pred kvantitou. V tomto prípade to platí rovnako. Pri výbere realizačnej spoločnosti určite stavte na dlhoročné skúsenosti profesionálov a početné pozitívne referencie. Naša spoločnosť UMYJEM TO stála takpovediac pri zrode tohto „odboru“ a natrela viac ako tisíc bytových domov a ďalších objektov. Dlhodobo spolupracujeme v tejto oblasti s mestami a rovnako s bytovými družstvami, správcovskými spoločnosťami a veľkými firmami pôsobiacimi nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike a v Poľsku. Za kvalitne odvedenú prácu ručíme! V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás môžete obrátiť prostredníctvom e-mailu na: dopyt@umyjemto.sk  alebo telefonicky na 0944 131 260. Viac informácií o jednotlivých službách nájdete na našej webovej stránke www.umyjemto.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.Viac nezobrazovať
Lepšie správy