Blogy a články

Vianočný receptár ZLSBD – prajeme šťastné sviatky!

09. 12. 2021 - tím ZLSBD

Vážení naši členovia, milí správcovia a predsedovia,

vianočný čas sa pomaly blíži a vy sa už všetci určite tešíte na sviatky v kruhu svojich najbližších, plné pohody, oddychu, dobrej nálady, jedla, koláčov a vianočných nápojov.

„Rok 2020 bol skvelý. Napriek všetkému, treba povedať že bol. Človek si vždy nájde aj to dobré, aj to zlé. Keď je lepšie, tak ho vzadu v mysli škriabe niečo, čím by poukázal na niečo opačné, aby nestratil nadhľad a mal dojem, že myslí na všetko. Keď je zlé, platí to dvojnásobne, pretože sa zle cítiť určite nechce. Na svete je veľa dobrých vecí, aj neutrálnych a aj tých horších. Jedine na človeku záleží, ako sa na veci bude pozerať a koľko času nad tým strávi. Majme nadhľad nad vecami a buďme aj kritickí, ale hlavne svojskí. Potom aj ten čas bude plynúť lepšie a krajšie. Želáme vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a úspešný štart do Nového roka. Pevne verím, že sa budeme môcť vidieť osobne.“
Marek Perdík, predseda ZLSBD 

Po náročnom roku si všetci zaslúžime odpočinok, aby sme nabrali nové sily do ďalšieho roka. Rozhodli sme sa vám sviatky spríjemniť našimi „združeňáckymi“ pochutinami, ktoré sú osvedčené a odborníkmi na slovo vzatými kvalitatívne preverené.

Ponúkame vám náš punčový „ZDRUŽEŇÁK“ po ktorom už počas malej chvíle na našich vianočných večierkoch neostal ani voňavý opar. Vychutnajte si vianočnú atmosféru pretavenú do tekutého šťastia v podobe sviatočného punču :).

A čo by boli vianočné sviatky bez medovníkov? Máme pre vás ďalší perfektný recept na „združeňácke“ medovníčky podľa receptu tety Rúži, ktoré nemusia dlho stáť aby zmäkli, ale môžete ich papať hneď! Obe receptrúrý nájdete po kliknutí na tlačidlá nižšie.

Všetkým vám prajeme v mene celého tímu ZLSBD príjemné sviatky plné pohody a šťastia, nech vás korona obchádza a tešíme sa na vás po sviatkoch!

Na zdravie a do zmedovníkovania priatelia!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.Viac nezobrazovať
Lepšie správy