Blogy a články

ZLSBD na FÓREBD 2023 v Prahe

07. 11. 2023 - Marek Perdík,, predseda ZLSBD

S podporou Ministerstva pre miestny rozvoj ČR sa organizuje FórumBD 2023 v Prahe v dňoch 22. a 23. novembra. Zameraná je na aktuálne témy správy bytových domov. Proberú sa témy vývoja českej ekonomiky a dopady vyhlásených úsporných opatrení, technologií pre bytové domy, legislatívu, trendy bývania a problematiku družstevnej výstavby.

Program je rozdelený do dvoch sál, v každej budú probiehať prezentácie a diskusie k rôznym témam. Bytové družstvá v ČR spravujú viac než milión bytových jednotiek. Okrem iného to znamená, že vykonávajú správu približne 25 tisíc SVJ, z toho je 4 tisíc SVJ, v ktorých bytové družstvá vykonávajú pozíciu štatutárneho orgánu. Konferencia FórumBD je cielená len pre zástupcov väčších bytových družstiev a ich partnerov.

Usporiadateľmi konferencie sú Česká společnost pro rozvoj bydlení (ČSRB), Svaz českých a moravských bytových družstev (SČMBD) a Družstevní marketingové sdružení česká republika (DMS ČR) za podpory Sdružení nájemníků (SON ČR). Spolu organizátorem konference je iMarketstudio s.r.o.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.Viac nezobrazovať
Lepšie správy