Blogy a články

Prečítajte si mimoriadne číslo časopisu Zlepšovák

12. 01. 2021 - Mgr. Nina Sovič, výkonná riaditeľka ZLSBD

Rok 2020 bol mimoriadny v mnohých oblastiach, ktoré vo veľkej miere vplývali aj na výkon správy.

Mimoriadny rok si zaslúži aj mimoriadny prístup. Na základe mnohých nových skutočností, s ktorými sa správcovia v roku 2020 museli potýkať a ktorým sa museli prispôsobovať, sme sa rozhodli vydať mimoriadne 5. číslo časopisu Zlepšovák správcu bytových domov s názvom „Správa bytových domov v roku 2020“, ktorý obsahuje opäť až 80 strán zaujímavých a po informačnej stránke obsažných príspevkov nielen o udalostiach, ktoré sa v roku 2020 dotkli výkonu správy.

Časopis je mimoriadny aj preto, pretože sme sa ho rozhodli v tlačenej verzii vydať v náklade až 7000 kusov a bude doručený všetkým správcovským spoločnostiam a veľkej časti aktívnych spoločenstiev vlastníkov bytov a nebytových priestorov. Tentokrát sa teda budú môcť k obsahu časopisu Zlepšovák dostať nielen naši členovia, ale výnimočne aj nečlenovia, ktorým môžu príspevky našich odborníkov pomôcť pri výkone správy.

Pripomíname však, že ide o výnimočnú situáciu a naďalej budú mať k časopisu Zlepšovák správcu bytových domov prístup výhradne členovia ZLSBD.

16-te číslo časopisu Zlepšovák si môžete odomknutý pozrieť a stiahnuť aj v elektornickej podobe po kliknutí na tlačidlo nižšie.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.Viac nezobrazovať
Lepšie správy