Blogy a články

Prečítajte si nové rozsiahle číslo časopisu „Zlepšovák“

28. 04. 2020 - Nina Sovič

Aj v tejto situácií, kedy každý z nás bojuje so situáciou v súvislosti so šíriacim sa nákazlivým ochorením COVID-19 sme vydali ďalšie, v poradí 13. číslo časopisu Zlepšovák správcu bytových domov, ktoré má tentokrát až 80 strán. Časopis je po obsahovej stránke opäť bohatý na mnoho odborných a zaujímavých článkov.

Od začiatku roku 2020 majú prístup k časopisu Zlepšovák správcu bytových domov ako v tlačenej, tak aj v elektronickej forme, už iba členovia ZLSBD. Avšak vzhľadom na súčasnú situáciu, kedy sme všetci nútení ostať doma a rovnako sme sa museli vzdať mnohých z našich pracovných aj voľnočasových aktivít, sme sa rozhodli nové číslo „Zlepšováku“ odomknúť pre každého, či už je naším členom, alebo nie.

Časopis sme odomkli až do nedele 3. mája 2020, kedy si každý časopis môže otvoriť a stiahnuť. Po tomto termíne bude opäť uzamknutý iba pre členov ZLSBD.

Do nového čísla časopisu prispeli svojimi odbornými článkami medzi inými aj Ing. Miloš Hajdin z odboru koncepcie bývania a mestského rozvoja Ministerstva dopravy a výstavby SR, JUDr. Peter Golha, prokurátor Generálnej prokuratúry, Miroslav Kantner, prezident Asociácie vlastníkov bytov a samozrejme odborníci z tímu ZLSBD medzi ktorých patrí predseda ZLSBD JUDr. Mgr. Marek Perdík a naše interné právničky a odborníčky na bytovú problematiku Mgr. Silvia Valichnáčová a Mgr. Katarína Timoranská.

ANKETA

Časopis Zlepšovák správcu bytových domov bol od začiatku fungovania Združenia pre lepšiu správu bytových domov uverejňovaný na našej web stránke v elektronickej forme, no zároveň sme jeho tlačenú verziu zasielali poštou nielen našim členom, ale každému správcovi zapísanému v zozname správcov. Od začiatku roku 2020 sme elektronickú verziu časopisu na našej web stránke zamkli iba pre členov a jeho tlačenú verziu sme rovnako zasielali iba členom ZLSBD. Každé číslo nášho časopisu je po obsahovej stránke veľmi rozsiahle a zvyčajne má vyše 70 strán. Preto uvažujeme nad tým, že by sme časopis uverejňovali už iba v elektronickej forme a od tlačenej verzie by sme upustili úplne, aby sme ušetrili životné prostredie. Váš názor je pre nás dôležitý, a preto sa touto cestou pýtame vás ako čitateľov, či ste za to, aby sme časopis Zlepšovák správcu bytových domov naďalej uverejňovali už iba v tej elektronickej forme. Budeme radi, ak sa zapojíte do našej ankety a túto otázku nám pomôžete vyriešiť. Vopred ďakujeme za Vašu spätnú väzbu.

Vyhovuje vám viac časopis Zlepšovák v elektronickej forme alebo v tlačenej forme?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

4 komentáre

  1. Asi sa stala chyba lebo to „otvorenie“ časopisu nefunguje.
    Kristina

    1. Dobrý deň, skúste pár sekúnd počkať, určite sa Vám časopis otvorí…

    1. Dobrý deň prajem, stačí kliknúť na modré „tlačidlo“ PREČÍTAŤ SI NOVÉ ČÍSLO ZLEPŠOVÁKU a musíte pár sekúnd počkať, kým sa Vám časopis načíta. Má 80 strán, takže to chvíľku trvá.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.Viac nezobrazovať