Blogy a články

Zasklievanie logií a balkónov s GS EUROTHERM MONT

02. 03. 2020 - GS EUROTHERM MONT s. r. o.

Sme jeden z najväčších slovenských výrobcov zasklievacích systémov  a svoje služby ponúkame už od roku 2001. Ponúkame špičkové služby v oblasti zasklievania balkónov, loggií a terás. Realizujeme zimné záhrady, prístrešky, prekrytia bazénov, zábradlia a svetlíky. Svoju základňu máme v obci Benkovce v okrese Vranov nad Topľou, pár kilometrov od vodnej nádrže Domaša. Tu máme svoje výrobné haly, sklady a administratívne centrum. Keďže pokrývame celé Slovensko, tak máme ešte 6 ďalších medziskladov. Ročne vyrobíme a namontujeme cca. 2000 zasklení balkónov, 350 zimných záhrad  a asi 1000 prístreškov. Spolu máme okolo 100 zamestnancov, z toho 40 kmeňových a 60 živnostníkov väčšinou partie montérov. Ponúkame poradenstvo, zameranie, kalkuláciu a možnosť grafických vizualizácií a dizajnu zdarma. Fungujeme počas celého roka.

Zasklievanie lodžií a balkónov

Zasklenie balkónov a loggií predstavuje zväčšenie úžitkovej plochy bytu. Chráni balkón pred nepriaznivým počasím a tým poskytuje podmienky pre celoročné využívanie priestoru. Okrem komfortu, zasklenie poskytuje aj ďalšie výhody. Takto upravený balkón je chránený pred prachom, exhalátmi či hlukom, ktorý je značne redukovaný.  Je to pasívny solárny systém, ktorý dokáže výrazne znížiť energetické náklady v priemere až o 20% ročne.

Pri výrobe používame hliníkové profily, ktoré vieme vyhotoviť v akomkoľvek farebnom prevedení RAL,  v práškovej povrchovej úprave. Výplň zasklenia môže tvoriť jednosklo alebo izolačné dvojsko v rôznych odtieňoch. Použité materiály vám zaručia výborné tepelnoizolačné vlastnosti a zabezpečia dostatok svetla.

Rámové zasklenie:

Rámové posuvné zasklenie patrí medzi najpoužívanejší systém zasklenia. Skladá sa z hliníkových profilov, ktoré sú vyplnené sklenenými tabuľami. Výhodou rámového zasklenia je hlavne jeho nízka cena a lepšie tepelnoizolačné vlastnosti.

Bezrámové posuvné zasklenie:

Bezrámový posuvný systém zasklenia predstavuje elegantné zasklenie priestoru. Je vyhotovené dielcami z bezpečnostného skla. Tie sú osadené do hliníkových profilov, ktoré sa nachádzajú v hornej a dolnej časti tabúľ a slúžia ako vodiace prvky.

Bezrámové otočné zasklenie:

 Je riešený ako závesný systém s možnosťou pohybu jednotlivých skiel do strany, kde sa jednoducho otočia a následne zaistia. Zavesenie je vytvorené koľajničkou v tvare „U“

Zimné záhrady

Zimná záhrada je jedným zo spôsobov, ako originálne dotvoriť vzhľad domu výrazným estetickým prvkom. Poskytuje ideálne miesto  na umiestnenie kvetov počas zimného obdobia, ale slúži aj ako prostredie pre nerušený oddych, relaxáciu, príjemné rodinné posedenia či oslavy.

Pri výrobe konštrukcií používame oceľ, hliník, drevo alebo antikor. Vyhotovíme ich v akomkoľvek farebnom prevedení RAL, v práškovej povrchovej úprave.

Prístrešky

Prístrešok Vám vyrobíme na mieru, čo znamená, že dokonale zapadne do exteriéru vášho domu. Ponúkame vám na výber konštrukcie z rôznych materiálov. Najčastejšie sa využíva hliník, ktorý je úplne bezúdržbový. Zaujímavou variantou je tiež antikor, ktorý má vysokú životnosť a mechanickú odolnosť. Tie vieme vyhotoviť v akomkoľvek farebnom prevedení RAL s povrchovou práškovou úpravou.

Ako krytina sa najčastejšie používa bezpečnostné sklo v rôznych odtieňoch alebo polykarbonát, ktorý má vysokú odolnosť voči nárazom, nízku hmotnosť, UV vrstvu a iné.

Prekrytia bazénov

Prekrytie bazéna je účelové a efektívne riešenie, ktoré Vám šetrí čas a peniaze na údržbu. Okrem bezpečnostnej funkcie chráni Váš bazén pred nečistotami, pomáha udržiavať teplotu vody a podstatne predlžuje možnosť jeho používania. Konštrukciu bazénových prekrytí tvoria hliníkové profily s vysokou pevnosťou, ktoré vieme vyrobiť v akomkoľvek farebnom prevedení RAL.

Výplň prekrytia tvorí polykarbonát charakteristický svojimi tepelnoizolačnými vlastnosťami a ochrannou UV vrstvou v rôznom farebnom prevedení.

Viac informácií sa dozviete na stránke www.gszasklenie.sk. Telefonicky sa dovoláte na bezplatnú linku: 0800 500 920.

2 komentáre

  1. Dobrý deň minulý rok v októbri mi od vás zasklievali verandu a začalo mi cez parapety zatekat. Na koho sa mám obrátiť s reklamáciou. Ďakujem p SZABO

    1. Dobrý deň, odporúčam kontaktovať priamo spoloťnosť. Viac informácií sa dozviete na stránke http://www.gszasklenie.sk. Telefonicky sa dovoláte na bezplatnú linku: 0800 500 920.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.Viac nezobrazovať
Lepšie správy