Kreditný system „bytíkov“

Členstvo v ZLSBD prináša množstvo výhod. Neustále pracujeme na zlepšovaní podmienok spolupráce a možnostiach, ktoré zlepšujú kontakt s našimi členmi. Pripravili sme si pre vás špeciálny systém „objednávania a nakupovania“ v našom e-shope. 

Ako to funguje?

Každému členovi sme podľa výšky jeho členského príspevku automaticky zaktualizovali profil o túto výšku a pretavili sme ho do podoby tzv. bytíkov kľúčom jedno euro = jeden bytík. V prípade nového člena sa mu táto výška automaticky nastaví a bude ju vidieť po prihlásení na www.lepsiasprava.sk v hornej časti menu. Bytíky sú vlastne imaginárnou menou, ktorou nazývame výšku kreditu. Sú vopred určené na ich úplné minutie a každý člen si za ne môže objednať a zakúpiť to, čo potrebuje. Či už pôjde o brožúry, publikácie, vzorové dokumenty alebo čokoľvek iné z nášho e-shopu.

Využite svoj „bytíkový“ kredit na zakúpenie produktov v e-shope ZLSBD

Ako príklad uveďme člena, ktorého ročný členský príspevok je 46,80 eur. Tento člen má záujem o vzorovú zmluvu o spoločenstve, ktorej štandardná cena je 79 eur. Z takto určenej sumy za dokument sa mu po objednávke automaticky odpočítava výška členského príspevku a doplatok za odoslanie dokumentu bude len 32,20 eur. (79 – 46,80 = 32,20). Po prečerpaní kreditu je možné ho obnoviť až pri úhrade ďalšieho členského ročného príspevku na nasledujúcich 12 mesiacov. V tomto prípade je samozrejme možné objednávať a nakupovať dokumenty aj naďalej, avšak už za poplatok v plnej výške. Dôležitou informáciou je, že sa bytíky nepresúvajú do ďalšieho ročného obdobia členstva.

Kde nakupovať?

Na podstránke e-shop, nájdete kompletný zoznam produktov, ktoré si dokážete objednať len na dve kliknutia.

Ak ste našim členom a nie ste ešte zaregistrovaný na našom webe združenia, neváhajte a urobte tak obratom. Okrem možnosti sledovať výšku vášho kreditu, budete mať prístup k uzamknutým článkom a dokumentom. V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte obrátiť na tel. čísle 0911 230 011 alebo e-mailom na sprava@lepsiasprava.sk

Viac nezobrazovať
Lepšie správy