Kreditný system „bytíkov“

Členstvo v ZLSBD prináša množstvo výhod. Neustále pracujeme na zlepšovaní podmienok spolupráce a možnostiach, ktoré zlepšujú kontakt s našimi členmi. Pripravili sme si pre vás špeciálny systém „objednávania a nakupovania“ v našom e-shope. 

Ako to funguje?

Bytíky sme vymysleli ako jednu z ďalších výhod členstva pre členov v ZLSBD. Celá výška členského príspevku bola premenená na kredit vo forme „bytíkov“ a členovia si tak môžu za tento kredit nakúpiť vzorové zmluvy a dokumenty, ktoré sú dostupné v našom E-SHOPE. Tento produkt sme našim členom poskytli, aby sme ich v prvom rade upozornili na množstvo vzorových zmlúv a dokumentov, ktoré máme k dispozícii a ktoré sú kľúčové pri výkone správy. Pôvodne boli bytíky členom pripísane „jedna k jednej“, tzn. jeden bytík za jedno euro.

Od 1. januára 2022 budú bytíky členom pripísané rovnakým spôsobom ako pominulé roky, a to v podobe výšky členského príspevku, avšak pri ich využívaní na rôzne služby ZLSBD bude ich hodnota počítaná dvojnásobneV praxi to znamená, že ak si bude chcieť náš člen zakúpiť vzorové dokumenty za 50 EUR, bude si ich môcť ZAKÚPIŤ za kredit v hodnote 100 bytíkov.

V prípade nového člena sa mu táto výška automaticky nastaví a bude ju vidieť po prihlásení na www.lepsiasprava.sk v hornej časti menu. Bytíky sú vlastne imaginárnou menou, ktorou nazývame výšku kreditu. Sú vopred určené na ich úplné minutie a každý člen si za ne môže objednať a zakúpiť to, čo potrebuje. Či už pôjde o brožúry, publikácie, vzorové dokumenty alebo čokoľvek iné z nášho e-shopu.

Dôležitou informáciou je, že sa bytíky nepresúvajú do ďalšieho ročného obdobia členstva.

Kde nakupovať?

Na podstránke e-shop, nájdete kompletný zoznam produktov, ktoré si dokážete objednať len na dve kliknutia.

Ak ste našim členom a nie ste ešte zaregistrovaný na našom webe združenia, neváhajte a urobte tak obratom. Okrem možnosti sledovať výšku vášho kreditu, budete mať prístup k uzamknutým článkom a dokumentom. V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte obrátiť na tel. čísle 0911 230 011 alebo e-mailom na sprava@lepsiasprava.sk

Viac nezobrazovať
Lepšie správy