Súťaž o fasádu ako z obrázku

Radi by ste skrášlili stenu vášho bytového domu? Môžete tak urobiť celkom bezplatne, stačí sa zapojiť do našej súťaže a splniť jednoduché podmienky.

Na Slovensku je niekoľko tisíc bytových domov a mnohé z nich sú zanedbané nielen po vizuálnej, ale aj technickej či zdravotnej stránke. Fasády takýchto bytových domov „špatia“ okolie, ktoré by naopak mohli skrášľovať.

V Združení nám záleží na tom, aby sa obyvatelia bytových domov cítili komfortne a boli spokojní aj so svojim okolím, ktoré bude pôsobiť pozitívne nielen na obyvateľov, ale aj na okoloidúcich. Za týmto účelom sme sa rozhodli s našim partnerom spoločnosťou FAMUS s.r.o. a umelcom Ivanom Jakušovským vyhlásiť novú súťaž, ktorej cieľom je práve skrášlenie prostredia panelákových sídlisk a spríjemnenie pobytu nielen ich obyvateľom, ale aj okoloidúcim a možno prispeje k lepšej orientácií v spletitých jednotvárnych sídliskách.

Čo získate zapojením sa do súťaže?

Z prihlásených súťažiacich vyberieme jedného, ktorému bude na celú bočnú stenu bytového domu namaľovaný obraz podľa želania klienta, či už konkrétny obrázok alebo podľa popisu predstavy umelec vyobrazí vaše želanie.

Výherca v prípade záujmu automaticky získava zároveň s krásnym obrazom aj 30% zľavu na čistenie fasády (čistenie fasády nie je podmienkou). Inšpirujte sa obrázkami nižšie a nechajte si skrášliť svoj bytový dom, ktorý bude výrazne odlišný od ostatných.

Podmienky na zapojenie sa do súťaže

  • Voľná bočná stena, ideálne bez okien, na ktorú je možné maľovať
  • Odfoťte váš bytový dom z rôznych uhlov
  • Odfoťte prázdnu stenu, na ktorú príde umelecký nákres
  • Napíšte nám približný rozmer steny (aspoň počet poschodí a šírku)
  • Popíšte predstavu, čo by ste na stene chceli mať vyobrazené (môže to byť konkrétna predloha, podľa ktorej bude namaľovaný obraz na stenu alebo čo najpodrobnejšie slovne popísať, čo by ste chceli mať na stene vyobrazené, aby bol umelec schopný zhmotniť vašu predstavu.

Prihlásiť sa môžete najneskôr do 31. augusta 2022.

Uvedené informácie pošlite na adresu info@lepsiasprava.sk

Viac nezobrazovať
Lepšie správy