Poradca podnikateľa

Pre členov Združenia pre lepšiu správu bytových domov sme spolu s našim partnerom Poradca podnikateľa a.s. pripravili špeciálnu 45% zľavu na vybrané produkty  www.epi.sk – právny systém Médium a právny systém Prémium.

Vypočuť si môžete aj podkasty Poradcu podnikateľa, v ktorých hosťoval predseda ZLSBD, JUDr. Mgr. Marek Perdík a v ktorých rozprával na mnohé témy z problematiky bytovej agendy.

Podkasty

Dopad korona pandémie na výkon správy na Slovensku

Vypočujte si ďalšiu epizódu, ktorú prináša Poradca podnikateľa a ktorú moderuje moderátorka Michaela Pastorková – Závodná. Poradca podnikateľa sa za 30 rokov svojej existencie stal synonymom pre spoľahlivé informácie a služby z oblasti legislatívy a ekonomiky. Preto sme radi, že JUDr. Mgr. Marek Perdík môže pre Poradcu podnikateľa v rámci podkastov porozprávať viac zo zákulisia bytovej agendy a zvyšovať tak širšie povedomie o tejto problematike.

Novela Zákona o bytových domoch

Vypočujte si podkast Poradcu podnikateľa, v ktorom bol hosťom predseda ZLSBD, JUDr. Mgr. Marek Perdík, na tému novely Zákona o bytových domoch. Na Slovensku pôsobí viac ako 10.000 spoločenstiev vlastníkov bytov a nebytových priestorov, stovky správcovských spoločnosti a desiatky bytových družstiev. Všetky tieto subjekty sa aktívne podieľajú na správe bytových domov. O tom, prečo to častokrát nie je také jednoduché sa dozviete v novom podkaste.

Viac nezobrazovať
Lepšie správy