Výstup na Kriváň so ZLSBD

Po dlhej dobe, kedy sme všetci boli nútení odložiť svoje voľnočasové aktivity bokom a ostať doma, je načase urobiť niečo viac pre svoje zdravie.

Hovorí sa, že každý „správny Slovák“ by mal aspoň jedenkrát v živote absolvovať výstup na dominantu v západnej časti Vysokých Tatier, a to na Kriváň (2494 m). Ak ste doposiaľ nenašli správnu partiu priateľov, s ktorými by ste takúto túru absolvovali, teraz máte jedinečnú príležitosť výstup absolvovať v príjemnej spoločnosti priateľov a členov Združenia pre lepšiu správu bytových domov.

Kedy a kde?

Výstup je plánovaný na piatok 19. júna 2020. Štartujeme o 8:00 ráno zo Štrbského plesa (Pamätník hrdinov SNP). Predpokladaný návrat z vrcholu je plánovaný na 18:00 večer. Netreba sa špeciálne registrovať, stačí jednoducho prísť a spolu s nami vystúpať až na vrchol Kriváňa.

Čo si so sebou zobrať?

Výstup na Kriváň je nepochybne krásna, no náročná turistika. Preto je potrebné sa dobre pripraviť a terénu sa prispôsobiť. Nezabudnite na kvalitnú obuv, teplé oblečenie, pršiplášť či dostatok tekutín a občerstvenia, ktoré vám vystačí na celú túru.

Mokrá alternatíva výstupu je plánovaná v Pribylinskom skanzene pod názvom „Združeňácky pochod“. My však veríme, že počasie nám bude priať a dostaneme sa až na samotný vrchol tohto dominantného vrchu slovenských Vysokých tatier!

 

STIAHNUŤ POZVÁNKU

 

 

Rezervácia výstupu na Kriváň

OBJEDNÁVATEĽ

ZOZNAM ÚČASTNÍKOV

Účastník 1Ďakujeme za registráciu!

Pridať do kalendára 19.06.2020 08:00 19.06.2020 18:00 Europe/Bratislava Výstup na Kriváň so ZLSBD 120


Viac nezobrazovať