Top ponuky od našich partnerov

Bezplatné pripoistenie bytového domu All risk až do výšky 10.000,- EUR

Pokiaľ ste sa rozhodli svojím kliknutím navštíviť túto podstránku, ste tu správne a nie je vám ľahostajný bytový dom a celková ochrana spoločného majetku vlastníkov.

Poistiť bytový dom znamená mať predstavu a poznať podmienky, ktoré spôsobujú škody v bytových domoch. Mnohé poisťovne majú v základnom balíku množstvo pripoistení, ktoré iné poisťovne nemusia mať. V ponukách rôznych poisťovní sú rozdiely v poistnom krytí, v poistných sumách za riziká, v poistnej sume za bytový dom, ktoré ovplyvňujú cenu ročného poistného. 

L E N Ž E, poistenie bytového domu má chrániť vlastníkov, má chrániť ich spoločný majetok, ktorí zveľaďujú. Preto prístup k poisteniu bytového domu by mal byť, ako k vlastnému majetku. Mal by zohľadňovať všetky špecifiká daného bytového domu, všetky možné poistné riziká, ktoré môžu nastať pri poistných udalostiach. A tak pristupujeme aj my k vypracovaniu ponuky pre každý jeden bytový dom. Rodinne…. ako ku vlastnému.

Preto pre našu firmu Ferdinandy Consulting Slovakia s.r.o. je prvoradý individuálny prístup ku klientom, ktorý pre nás znamená spoznať ich potreby a zistiť ich požiadavky, ktoré sú v bytových domoch rozdielne. Práve preto, že nám záleží nielen na tom, aby bol poistený bytový dom komplexne, ale aj na jednotlivých ľuďoch, naša spoločnosť stála pri zrode exkluzívnej zmluvy v poistení zodpovednosti za škodu z výkonu správy bytových domov pre spoločenstvá vlastníkov, ktoré sú členmi ZLSBD, a to vo forme benefitu automatického poistenia „čistej finančnej škody na poistnú sumu 100.000,- EUR“.

Ako poistní makléri pre viaceré poisťovne sa snažíme vlastníkom bytových domov prispôsobiť ponuky na ich potreby, nastaviť parametre poistných zmlúv tak, aby korešpondovali s ich predstavami a nárokmi, ale predovšetkým im nechávame slobodnú vôľu rozhodovania. Každý klient, ktorý nás požiada o vypracovanie ponuky tak v prvom rade prostredníctvom našej firmy dostane rozbor svojej pôvodnej poistnej zmluvy. Tak, ako plynie čas, sa totiž aj v poisťovníctve produkty menia a vyvíjajú. To, čo ste nemali v stávajúcich zmluvách poistené, viete dnes mať kryté aj v balíku základného poistenia. Určite tak odporúčame nechať si urobiť audity svojich poistných zmlúv, neuspokojiť sa len s jednou ponukou, resp. agentom jednej poisťovne, ale treba osloviť poistných maklérov, v tomto prípade však s odporúčaním so špecializáciou na poistenie bytových domov.

Poistná zmluva v našej spoločnosti nekončí jej uzavretím, ale pokračuje servisom, ktorý spočíva v prípade poistnej udalosti v správnom nahlásení škody, pomoci s vybavovaním poistnej udalosti, aby došlo k ukončení poistnej udalosti čo najrýchlejšie a ku spokojnosti klienta. Nie sú to pre nás len slová, ale taký je náš prístup ku klientovi. V našej firme si zakladáme na osobných vzťahoch ku klientom a na osobných stretnutiach, nakoľko sme zástancami rozvíjania osobných vzťahov, aby klient mal voči nám dôveru, že svoj majetok vložil do správnych rúk.

Pre nás je to veľmi zaväzujúce, keď vložená dôvera, je na druhej strane, t. j. zo strany klienta ocenená a vtedy vieme, že má naša práca zmysel. Nie je našou snahou sa vychváliť, ale teší nás, keď nás klient odporúča ďalej, a to je pre nás ten zásadný moment, kedy vieme, že sme pre klienta urobili maximum.

Čo dodať záverom, poistný trh je veľmi rôznorodý a ponúka množstvo dobrých produktov v poistení bytových domov. Stačí si len vybrať ten správny, ktorý bude zohľadňovať hlavne tie Vaše potreby. Pokiaľ sa rozhodnete osloviť na spoluprácu našu firmu alebo si chcete nechať nezáväzne vypracovať ponuku na Vaše bytové domy, neváhajte nás osloviť či už prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

e. mail: daniel.ferdinandy@insia.com, daniel.ferdinandy@agenturaferdinandy.com

tel.: 0908 973 621

klientsky servis: 0911 500 545

7,5
Hodnotenie partnera

Kontakt

Zanechajte nám kontakt a my sa vám ozveme.


  Recenzie


  Dotazník bol úspešne odoslaný. Ďakujeme.

  Pridajte recenziu alebo komentár

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.  Chcete byť aj takto viditeľný ako náš partner?   Viac nezobrazovať
   Lepšie správy