Top ponuky od našich partnerov

Komunikácia v bytovom dome vďaka platforme resitech nemusí byť chaotická

Nejedna analýza potvrdila to, s čím ste sa stretli viacerí z vás – komunikácia medzi správcom a obyvateľmi bytového domu nie je jednoduchá a ani neomylná. Príliš často sa stávajú až absurdné nedorozumenia, ktoré zbytočne predlžujú dobu potrebnú na riešenie problému či mrhajú časom na oboch stranách. Preto sme sa rozhodli zohladniť všetky nadobudnuté poznatky ohľadom problémov v komunikácii bytových domov pri vytváraní adekvátneho nástroja pre ich riešenie. Zjednodušiť, ale predovšetkým sprehľadniť a zosystematizovať väčšinu komunikácie, dokáže len vhodne zvolený komunikačný nástroj.

Resitech ponúka efektívne riešenie a viditeľné zlepšenie komunikácie ako na strane správcu tak aj u vlastníkov, čo vám ušetrí nejeden nahnevaný deň. Zastaralé, ale predovšetkým neefektívne spôsoby komunikácie prostredníctvom papierových oznamov vylepených na najrôznejších miestach nie sú dostačujúce. Tak ako niektoré nástroje, ktoré máme na trhu neriešia tieto problémy dostatočne. Stráca sa možnosť komunikovať o probléme či konkrétne riešiť otázky priamo so zainteresovanými osobami. Resitech ponúka adresnú, jednoducho cieliteľnú komunikáciu s možnosťou rôzneho fokusovania podľa potrieb. Zároveň sa všetka komunikácia stáva jednoducho dohľadateľná a tým aj dokázateľná, čo určite ocení nielen správca či predseda, ale aj samotný vlastník. Možnosť priamej reakcie obyvateľov dáva možnosť otvorenej komunikácii, ktorá prebieha oveľa uvoľnenejšie a hlavne rýchlejšie ako pri klasickej schôdzi. Obyvatelia, ale aj správca, vedia reagovať a riešiť svoje problémy kedykoľvek a kdekoľvek, čo výrazne prispieva k zníženiu napätia a zvýšeniu záujmu o problémy v bytovom dome a v neposlednom rade k šetreniu voľného času.

Neustále inovujeme a tým spoločne tvoríme užitočný obsah priamo do prostredia platformy resitech. V článkoch a oznamoch prinášame problematiku rovno aj s riešením.

V poslednej dobe sa rozmohla u niektorých vlastníkoch predstava, že správca má povinnosti a vlastník len práva. Prostredie a funkcie platformy resitech sú prispôsobené tak, aby pomáhali riešiť povinnosti oboch strán a ponúkali možnosť jednoducho využiť vaše práva. Článkami, ktoré tvoríme edukujeme najmä vlastníkov v domoch, čím predchádzame problémom, ktoré tak nemusíte riešiť alebo ich dokážete vyriešiť včas. Tieto všetky informácie sú poskytované vlastníkom a je možné ich prispôsobiť tak, aby dotknutý správca poskytol vlastníkom presne tie informácie, ktoré potrebuje.

Resitech je členom a partnerom Združenia pre lepšiu správu bytových domov. So združením prejednávame problematiku spravovania, aby sme vám prinášali stále lepšie služby pre vašu lepšiu správu. Odborníci na problematiku výkonu správy zo ZLSBD sa aktívne podieľajú na vylepšovaní platformy a jej funkcií, medzi ktoré patrí napríklad aj možnosť elektronického hlasovania rýchlo, prehľadne a jasne.

Keď nepôjde Mohamad k hore… pôjdu informácie k vlastníkovi

Často sa stáva, že vlastník bytu sa nezaujíma o dianie či jednoducho nebýva v danom bytovom dome. Dokonca sa nezaujíma ani o elektronickú formu komunikácie. Toto značne sťažuje prácu ako správcovi tak aj predsedovi. No práve naše riešenie ponúka jednoduchý nástroj ako pracovať aj s takýmto typom vlastníka, ktorých postupom času neustále pribúda.

Je to veľmi jednoduché. Správcovi po vzájomnej komunikácií pomôžeme s importom všetkých vlastníkov v jednotlivom dome do prostredia resitech. Resitech ich vie následne automaticky informovať o tom, čo práve prejednávate. Systém dokáže okamžite kontaktovať akéhokoľvek vlastníka kdekoľvek na svete priamo a personalizovane, čo prenáša komunikáciu na úplne inú úroveň. Zároveň vie správca jednoduchým kliknutím zapojiť do hlasovania či riešenia nejakého iného problému všetkých vlastníkov a ponúknuť tak možnosť zúčastniť sa na dianí a rozhodovaní aj osobám, ktoré sa už pre rôzne dôvody nechceli či nemohli zúčastniť schôdze. Resitech dokáže informovať aj tých vlastníkov, ktorí sa nezaregistrovali.

Náš zákazník, náš pán partner

Každý bytový dom je iný. Každý bytový priestor či vlastník v ňom má svoje jedinečnosti. Či už pozitívne alebo tie menej pozitívne. Preto si s vami radi pohovoríme o situácií vo vašom bytovom dome a navrhneme správne riešenie a postup, ako docieliť aby sa správa domu stala pre vás radosťou.

Pomôžeme vám alebo sa priamo postaráme o registrovanie vlastníkov z vášho domu. Či ste SVB alebo správca, či spravujete menší dom alebo veľký. Stačí nás kontaktovať a my sa o vás postaráme. Segment spravovania bytových domov berieme vážne a komplexne, preto vás vnímame ako partnera, kde spoločným zadefinovaním problematiky vo vašom dome vieme vaše problémy lepšie pochopiť a byť tak efektívnejší.

7
Hodnotenie partnera

Kontakt

Zanechajte nám kontakt a my sa vám ozveme.


  Recenzie


  Dotazník bol úspešne odoslaný. Ďakujeme.

  Pridajte recenziu alebo komentár

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.  Chcete byť aj takto viditeľný ako náš partner?   Viac nezobrazovať
   Lepšie správy