Top ponuky od našich partnerov

Rozvody, vykurovanie a chladenie s profesionálom!

O spoločnosti Uponor

„V spoločnosti Uponor premýšľame o vode pre budúce generácie. Naša ponuka, vrátane bezpečnej dodávky pitnej vody, energeticky účinného sálavého vykurovania alebo chladenia a spoľahlivé infraštruktúry, umožňuje udržateľnejšie životné prostredie. Pomáhame našim zákazníkom v bytovej a komerčnej výstavbe, mestách, obciach, oblasti verejných služieb a v rôznych priemyselných odvetviach pracovať rýchlejšie a modernejšie. Uponor zamestnáva približne 3 900 odborníkov v 26 štátoch Európy a Severnej Ameriky.”

12 dôvodov, prečo partneri spolupracujú so spoločnosťou Uponor

 1. Spoločnosť Uponor nesie so sebou zásadné filozofické motto ,,prosperita pre všetky strany“, čo znamená, že obchody sú uskutočnené v takých podmienkach, aby to bolo výhodné pre všetky strany. Spoločnosti záleží na spokojnosti obchodných partneroch.
 2. Spolupracujeme s overenými priateľskými tímami a kladieme dôraz na kvalitu a profesionalitu.
 3. Podporujeme predaj a marketing.
 4. Zaujímame sa o odbornú prípravu a vzdelanosť svojich zamestnancov – prostredníctvom Uponor Academy sa realizujú mnohé školenia.
 5. Uponor ponúka pestrý sortiment tovaru, ktorý je nielen kvalitný, ale obsahuje aj inovatívne riešenia a možnosti.
 6. Ochotne pomôžeme pri hľadaní vhodného postupu pri riešení problému.
 7. Pýšime sa niekoľkými certifikátmi, ktoré sú uznávané v celej Európe: BIM (Building Information Modelling), LEED (Leadership in Energy and Environmental Design), BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Methodology) alebo DGNB (German Sustainable Building Association).
 8. Poskytneme komplexnú podporu projektu – návrh, uvedenie do prevádzky, samotná realizácia.
 9. Výpočet finančného základu pre projekty, ktorý zahŕňa všetky prevádzkové náklady a očakávané výdavky, je vždy dostupný.
 10. Náš tím Uponor je nabitý technickými znalosťami, vďaka čomu poskytujeme praktické poradenstvo cez prepracované profesionálne návrhy.
 11. Odborné poradenstvo v oblasti dodávateľského reťazca je pre Uponor prioritou.
 12. Napokon spoločnosť Uponor poskytuje kompletné riešenia pre svojich zákazníkov. Či už ide o kvalitné produkty a služby alebo profesionálny prístup v oblasti poradenstva, plánovania  a realizácie.

Viac dôvodov, prečo spolupracovať práve s nami, objavíte po kliknutí na tlačidlo nižšie.

👍 Čím je spoločnosť Uponor ešte výnimočná?

Okrem spomínaných výhod, ktoré spoločnosť poskytuje, sa môže pochváliť aj svojím ekologickým prístupom, pretože nám nie je ľahostajná ani environmentálna oblasť. Prispievame k ochrane životného prostredia pomocou unikátnych riešení, ktoré nesú so sebou produkty kompatibilné s obnoviteľnými zdrojmi energie, a tým spotrebujú oveľa menej energie ako iné produkty. Uponor sa ústredne zameriava na štyri body zo 17 cieľov OSN v oblasti trvalo udržateľného rozvoja (SDG) –  čistá voda a hygiena, dôstojná práca a hospodársky rast, zodpovedná spotreba a výroba a opatrenia v oblasti klímy. Uponor dosiahol mnohé medzníky v otázke ochrany životného prostredia a vôbec neprestáva. Ďalším cieľom pre spoločnosť je zníženie energetickej náročnosti100% recyklovateľný odpad. Záleží na každom správnom kroku pre záchranu planéty. Uponor vždy bude s hrdosťou starostlivo pristupovať k našej Zemi a chrániť ju.

Minulý rok dokonca spoločnosť Uponor začala spoluprácu so Štátnou ochranou prírody Slovenskej republiky. Uskutočňujú sa mnohé dobrovoľnícke aktivity zamerané na zlepšenie životného prostredia.

Viac informácií o našich zelených aktivitách nájdete po kliknutí na tlačidlo nižšie.

Portfólio produktov a služieb

 • Podlahové vykurovanie a chladenie,
 • rozvody pitnej vody,
 • stenové vykurovanie a chladenie,
 • stropné vykurovanie a chladenie,
 • zónová regulácia miestnosti,
 • flexibilné predizolované potrubie Ecoflex,
 • rozdeľovače Vario,
 • riešenia pre pripojenie radiátorov,
 • bytové stanice a prefabrikované riešenia.

Uponor ponúka pestrú paletu produktov a služieb. Je potrebné však vyzdvihnúť produkt, ktorý poskytuje odhlučnený systém kanalizácie – Decibel. Decibel je kompletný systém kanalizačných potrubí. Bol vytvorený tak, aby nebolo počuť žiaden zvuk z odpadu a odpadovej vody. Ľahko sa inštaluje a je kompatibilný s ostatnými kanalizačnými systémami. Vďaka nemu nebudete počuť hluk ako pri klasických kanalizačných potrubiach.

Ďalej stojí za zmienku, že Uponor má k dispozícii aj produkty potrebné na výmenu stúpačiek. Stúpacie potrubia sú rozvody vodoinštalácií, kanalizácií. Vďaka nim sa do bytu alebo do domu dostáva prívod teplej alebo studenej vody. Nielen Decibel, ale aj systém potrubia Uni Pipe Plus, zabezpečujú ľahkú výmenu stúpacieho potrubia. Je dôležité, aby boli stúpacie rozvody udržiavané  v dobrom stave. To sa všetko dá pomocou balíka produktov spoločnosti Uponor.

Úplnou novinkou na trhu od spoločnosti je privzdušňovacia hlavica, ktorá zabezpečuje, aby sa neuvoľňovali plyny z kanalizačných systémov. Taktiež eliminuje bublavý zvuk a zamedzuje nepríjemný zápach.

Všetky informácie nájdete na našich webových stránkach: www.uponor.com

👉 Budeme sa veľmi tešiť na vzájomnú spoluprácu. Neváhajte nás kontaktovať!

Uponor, s.r.o.
Vajnorská 105     
831 04 Bratislava
Slovenská republika                                                          

Telefón: +421 232 111 300
Email: info-slovakia@uponor.com

0,0
Hodnotenie partnera

Kontakt

Zanechajte nám kontakt a my sa vám ozveme.


  Recenzie


  Dotazník bol úspešne odoslaný. Ďakujeme.

  Pridajte recenziu alebo komentár

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Všetky polia sú povinné.  Chcete byť aj takto viditeľný ako náš partner?   Viac nezobrazovať
   Lepšie správy